Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Diyarbakır’daki Konutlarını Satışa Çıkardı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Diyarbakır’daki Konutlarını Satışa Çıkardı!

08 Haziran 2018 Cuma, 11:24:13
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Diyarbakır’daki Konutlarını Satışa Çıkardı!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu’daki konutları kura ile satışa çıkardı. 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan projede fiyatlar 176 bin TL’den başlıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Diyarbakır Konutları’nda toplam 637 daire yer alıyor…

Mülkiyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait olan Diyarbakır Konutları kura ile satışa çıkıyor. Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu’da yer alan toplam 637 adet konut 176 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu projesinde başvurular  20 Haziran 2018’e kadar devam edecek.

Kuraya katılmak için;
2+1 zemin kat konutlar için bin TL,
2+1 ara kat konutlar için 2 bin TL,
3+1 konutlar için 3 bin TL,
4+1 konutlar için 4 bin TL kura teminat bedeli Turyap’ın banka hesabına yatırılması gerekiyor.

Kura katılım teminatları bankanın şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden işlem ücreti olmadan Turyap’ın Finansbank hesabına yatırılmaktadır.

Az katlı modern mimarisiyle dikkat çeken projelerde, geniş iç hacimler, balkon, geniş avlu, kapalı otopark, akıllı ev sistemi, güneş enerjisi, ortak teras kullanım alanları bulunuyor.

Rüzgarkent, Pınarkent, Diyarkent olarak 3 bölgeden oluşan projede satışa çıkan 637 adet konutun fiyatları 176 Bin TL’den başlıyor. Daha önce aynı bölgede 800 konut için 13 bin kura başvurusu yapılmıştı.

Araştırma hastanesi güzergâhında bulunan proje alanındaki satış ofisi haftanın 7 günü ve bayram boyunca açık kalacaktır. Kuraya Türkiye’nin her yerinden katılmak mümkündür.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER