Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Konutta Yüzde 20 İndirim Atağı!

Konutta Yüzde 20 İndirim Atağı!

14 Mayıs 2018 Pazartesi, 10:34:16
Konutta Yüzde 20 İndirim Atağı!
Konutta KDV indirimi, tapu harcı indirimi ve bankaların faiz indiriminden sonra sektörün 3 büyük çatı kuruluşu GYODER; İnder ve Konutder yüzde 20 indirim kampanyası yapmaya hazırlanıyor. Kampanyanın yarın başlaması planlanıyor…

Konutta KDV indirimi, tapu harcı indirimi ve bankaların faizleri indirmesinin ardından sektörün 3 çatı kuruluşu Konutder, GYODER ve İnder yüzde 20 indirim kampanyası başlatmama hazırlanıyor.

Bir araya gelen sektörün 3 büyük çatı kuruluşunun, yüzde 0.98 faize ilave yüzde 20 indirim kampanyası yapacağı bilgisi geldi.

3 dernek üyelerine kampanyaya katılım çağrısı yaptı.  konut satışlarını hareketlendirmesi beklenen yüzde 20 indirim kampanyasının 15 Mayıs Salı günü başlaması planlanıyor. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ve Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) destek vereceği kampanyaya ilk etapta en az 41 konut firmasının katılması tahmin ediliyor.

Konutta yüzde 20 indirim kampanyası 15 Haziran'da sona erecek. 41 firmanın 150'yi aşkın projesini kapsayan kampanya kapsamında yüzde 5 peşin, 500 bin TL'ye kadar yüzde 0,98'le taksit yapılıyor. Kalan konut bedeli ise şirket bünyesinde vade farksız taksitlendiriliyor.

KAMPANYANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER