Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Bursa’da Bin TL Taksitle Konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Bursa’da Bin TL Taksitle Konut!

09 Mayıs 2018 Çarşamba, 14:20:07
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Bursa’da Bin TL Taksitle Konut!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bursa’da teslime hazır 3 projedeki konut ve işyerlerini Turyap aracılığı ile satışa çıkardı. Projelerden bin TL taksitle kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor..

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Bursa Osmangazi’deki konutlarını Turyap satışa çıkarıyor. Botanik 224, Yükselen Park ve Atış Premium projelerinde yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait hemen teslim konut ve işyerleri ayda bin TL taksitle satışa çıkıyor.
Satışa çıkan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşuyor. Cadde üstü ticari gayrimenkullerin büyüklükleri ise 40 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

154 BİN TL’YE KONUT
Konutlarda fiyatlar 154 bin TL’den başlıyor 430 bin TL’ye kadar yükseliyor. Ticari ünitelerin fiyatları ise 295 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bursa projelerindeki konutlardan ayda bin TL taksitle kira öder gibi ev ve işyeri sahibi olunabiliyor. Ayrıca bin TL ön teminat bedeli kredi kartı ile ödenebiliyor.

BİN TL TAKSİTLE
Ön teminat bedelini takiben 15 gün içinde yüzde 25 peşinatın ödeneceği alımlarda; peşinat ödemesini takiben gayrimenkul teslim edilmekte,  23 ay boyunca kira bedeli gibi ayda bin TL  ödenerek mal sahibi olunurken kalan bakiye 24. ay nakden/defaten ve/veya mortgage kredi olanakları ile kapatılabilinmektedir. Projelerde 24 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER