Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Samsun İnşaat Fuarı 2018 Yarın Kapılarını Açıyor

Samsun İnşaat Fuarı 2018 Yarın Kapılarını Açıyor

21 Mart 2018 Çarşamba, 13:40:53
Samsun İnşaat Fuarı 2018 Yarın Kapılarını Açıyor
Samsun’da bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Samsun İnşaat Fuarı 2018 yarın kapılarını açıyor. Fuara İran, Irak ve Gürcistan’dan 112 iş adamının katılacağı bilgisi geldi…

Samsun İnşaat Fuarı 2018 yarın kapılarını açıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen fuara İran, Irak ve Gürcistan'dan 112 iş adamının katılacağı öğrenildi.

4. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı 22-25 Mart 2018 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Fuar öncesi düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Server Seçer, fuarı geçen yıl 35 bine yakın ilgilinin ziyaret ettiğini söyledi.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Necmi Alıç, fuarın katılımcı açısından rekor kıracağını belirtti. Alıç, “200'den fazla sektörü doğrudan ilgilendiren inşaat sektörü, Samsun ekonomik hayatı açısından çok önemli. Fuarın Samsun'a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Fuarın sektörler açısından çok önemli olduğu ifade eden Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, "İnşaat sektörü birçok sektörü ilgilendirdiği gibi bizim odamızı da ilgilendiriyor. Isıtma, makine, havalandırma, soğutma, dikey ulaşım ve su tesisatı gibi alanlar bizim meslek disiplinimize giriyor. Bu fuarı önemsiyoruz” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER