Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Hasanoğlu’ndan “Gelişmekte Olan Bölgelere Yatırım Yapın” Önerisi

Hasanoğlu’ndan “Gelişmekte Olan Bölgelere Yatırım Yapın” Önerisi

14 Mart 2018 Çarşamba, 12:01:09
Hasanoğlu’ndan “Gelişmekte Olan Bölgelere Yatırım Yapın” Önerisi
Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, konut yatırımcılarına gelişmekte olan bölgelere yatırım yapmaları konusunda öneride bulundu…

Ispartakule projeleriyle öne çıkan Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, konuta yatırım yapacaklara önemli bir öneride bulundu.

Gelişmiş bölgelerin yerine gelişmekte olan bölgelere yatırım yapmanın çok daha doğru olduğunun altını çizen  Hasanoğlu, “Özellikle ulaşım imkanlarının ve sosyal donatı imkanlarının inşa edilmekte olduğu bölgelerde erken yatırım yapanların, yatırımlarından memnun kaldıklarını rahatlıkla gözlemlemek mümkün. Bu nedenle, gelişme sürecini tamamlamış bölgeler yerine gelişmekte olan bölgelere yatırım yapılmasını tavsiye ediyoruz” dedi.

İstanbul’da yatırımın kuzeye doğru kaydığına dikkat çeken Hasanoğlu, bölgeye yerli ve yabancı yatırımcı ilgisinin yoğun olduğunu söyledi.

Hasanoğlu İnşaat’ın 2010’dan bu yana Kanal İstanbul ve çevresinde yatırım yaptığını belirten Hasanoğlu, bölgede 100 milyon TL yatırım yaptıklarını 86 bin metrekare de arsaya sahip olduklarını dile getirdi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER