Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Mar Yapı Sinemalarda!

Mar Yapı Sinemalarda!

06 Ocak 2018 Cumartesi, 00:40:47
Mar Yapı Sinemalarda!
Mar Yapı yeni bir sinema kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında İstanbul genelindeki Cinemaximum’da “G” sıralarından bilet alanlar yapılacak olan çekilişle Dubali, Şanghay ve Bodrum’da çift kişilik tatil kazanacak…

Mar Yapı sinema kampanyası başlattı. İstanbul genelindeki Cinemaximum ile anlaşan şirket, “G” sıralarından bilet alanlara yapılacak olan çekilişle Şanghay, Dubai ve Bodrum’da çift kişilik tatil hediye edilecek. Şirket, Cem Yılmaz’ın yeni filmi “Arif V 216 “ ile kampanyaya start verdi.

Sinema kampanyasının lansmanında konuşan Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, 1 yıl sürecek olan kampanya kapsamında çeşitli hediyeler sunacaklarını söyledi. Özkök, “Divan Bodrum’daki Rotanı’nın Dubai’deki ve Wanda’nın Shanghai’deki otellerinde tatil ile başlayacak olan hediyelerimiz yılsonu Yoo markasının yatırımcılarından Philippe Starch imzalı bir sürpriz ile sonuçlanacak. Aralık’ta başlayan sinema kampanyamıza kısa sürede 5 bin sinemasever katıldı” diye konuştu.

Kampanyanın detayları hakkında da bilgi veren Özkök, “Sinema salonlarındaki tüm “G”sıralarına diğer sıralardan farklı olarak özel bir giydirme uyguladık. Koltuklara şarj aparatları da ekledik. G yourself de Mar Yapı’nın haberlerinin ve yaptığı işlerin tüm detaylarının yaplaşıldığı bir mobil uygulama oldu” diye konuştu.

“G” MARKASI SEFAKÖY, İZMİR VE BODRUM’DA

Yeni yatırımları hakkında da bilgi veren Özkök, G markasını Sefaköy, Bodrum ve İzmir’de taşıyacaklarını söyledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER