Anasayfa >

Sektörden Haberler >

GYODER’in Yeni Başkanı Feyzullah Yetgin Oldu

GYODER’in Yeni Başkanı Feyzullah Yetgin Oldu

25 Mayıs 2017 Perşembe, 13:55:41
 GYODER’in Yeni Başkanı Feyzullah Yetgin Oldu
GYODER Olağan Genel Kurulu yapıldı. 2013-2017 yıllarında iki dönem başkanlık yapan Aziz Torun, koltuğu Dr. Feyzullah Yetgin’e devretti…


Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Olağan Genel Kurulu yapıldı. Olağan kurulda GYODER’in yeni başkanı da seçildi. 2013-2017 tarihleri arasında iki dönem GYODER’E başkanlık yapan Aziz Torun, koltuğu Dr. Feyzullah Yetkin’e devretti. GYODER’in yeni başkanı Feyzullah Yetgin oldu.

GYODER’in sektörde değişem imza atmaya devam edeceğini söyleyen Yetgin, “Gayrimenkul sektörünün gelişmesi için azimle, el birliğiyle çalışmayı sürdüreceğiz. Ortak amacımız, gayrimenkul sektörünün büyümesi, güçlenmesi ve Türkiye’nin daha güçlü bir ekonomiye sahip olmasına katkı sağlamaktır" dedi.

FEYZULLAH YETGİN KİMDİR?

1970 yılında İstanbul'da doğan Feyzullah Yetgin, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olduktan sonra, Çalışma Ekonomisi Bölümü'nde "Türkiye'de Leasing ve İstihdam" konulu tezi ile yüksek lisans çalışmasını tamamladı.

1989 yılında Kale Kimya A.Ş.'de başladığı iş hayatına farklı leasing şirketlerinde yöneticilik yaparak devam eden YETGİN, 2003-2009 yılları arasında T.C. Başbakanlık TOKİ iştiraki emlak Konut GYO A.Ş.'de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Son olarak 2010-2016 yılları arasında Çalık Emlak ve Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.'de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan YETGİN, 18 Temmuz 2016 tarihinde de Halk GYO A.Ş. bünyesinde Genel Müdür olarak göreve başladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER