Anasayfa >

Sektörden Haberler >

İDEV 2017 Kocaeli 27 Nisan’da Kapılarını Açıyor

İDEV 2017 Kocaeli 27 Nisan’da Kapılarını Açıyor

30 Mart 2017 Perşembe, 15:56:08
İDEV 2017 Kocaeli 27 Nisan’da Kapılarını Açıyor
İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı, 27 Nisan’da Kocaeli’nde ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Fuarda ev tekstilinden gayrimenkule, mobilyadan beyaz eşyaya kadar bir ev için ihtiyaç duyulabilecek her şey tek çatı altında buluşacak…

İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı, 27 Nisan’da Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

“Evde Şölen” yaşatacak fuarda gayrimenkulden, tekstile hatta beyaz eşyaya kadar evde ihtiyaç duyulabilecek her şey bir arada sunulacak.


Tüyap Anadolu Fuarları AŞ tarafından Kocaeli Ticaret Odası işbirliği ile hazırlanan İDEV 2017’de gelinlik ve moda evleri, organizasyon firmaları, oteller ve restoranlar, düğün salonları, fotoğraf stüdyoları, çeyiz firmaları, ev tekstili, mobilya, beyaz eşya, zücaciye, mutfak banyo ekipmanları, halı ve dekorasyon ürünleri, çiçekçiler, kuaför ve güzellik salonları, ayakkabı, çanta, iç giyim, hazır giyim, takı ve kuyumcular tek çatı altında buluşacak.

GİRİŞ BEDAVA

27-28-29 Nisan 2017 tarihlerinde 10.00-20.00, 30 Nisan 2017 tarihinde 10.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak fuarda giriş ücretsiz olacak.

Fuarla ilgili görüşlerini paylaşan Tüyap Anadolu Fuarları AŞ Genel Müdürü Cihat Alagöz, ev alacaklar ve evini yenileyecek olan ziyaretçilerimiz İDEV fuarında birbirinden modern konut, villa, işyeri ve rezidans projelerini inceleme fırsatı bulabilecekler dedi.

FUARA ÖZEL KAMPANYA

Kocaeli ve çevresinde üretim yapan müteahhitlerin fuara özel kampanyalar düzenleyeceklerini belirten Alagöz, “Bölgenin en gözde konut projelerinin sergileneceği İDEV- Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı’nda TÜYAP’ın yurtdışı ofisleri kanalıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında, başta Körfez ülkeleri olmak üzere yurtdışından alım heyeti organizasyonu gerçekleştireceğiz. Nitelikli alıcılardan müteşekkil olmasını hedeflediğimiz yabancı ziyaretçilerimizin önemli iş bağlantıları yapmalarını öngörüyoruz” dedi.


KDV VE ÖTV İNDIRIMI İLGIYI ARTIRACAK
Cihat Alagöz, fuarın dönemiyle ilgili önemli bir ayrıntıya daha dikkati çekerek “Beyaz eşyada KDV, ÖTV indiriminin sürdüğü bir dönemde gerçekleşecek olan fuarımız tüketicinin tüm avantajlara uzanabileceği bir platform olacaktır” şeklinde sözlerini tamamladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER