Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Beşiktaşlı Sporcular DKY On’da Konaklayacak

Beşiktaşlı Sporcular DKY On’da Konaklayacak

29 Mart 2017 Çarşamba, 21:19:46
Beşiktaşlı Sporcular DKY On’da Konaklayacak
Beşiktaş basketbol ve voleybol branşlarında oynayan yabancı oyuncular için DKY On’dan 11 adet daire aldı….

Beşiktaş Kulübü, basketbol ve voleybol branşlarında oynayan yabancı oyuncuların konaklaması için DKY On Kağıthane’den 11 daire satın aldı.


DKY İnşaat ve Beşiktaş arasında imzalanan işbirliği ile yabancı sporcular için kira ödeme derdinden kurtulduklarını belirten Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, çok güzel bir projeye yatırım yaptık dedi.


Vodafone Arena’da düzenlenen basın toplantısında konuşan Orman, artık çok fazla sporcuların olduklarını ve kira ödeyerek yer tutma eğiliminden uzaklaşmak istediklerini açıkladı.


Artık kira ödemek istemediklerini ifade eden Orman, “"Tam fiyatlarını bilmiyorum ama DKY İnşaat Beşiktaş'ın orada bulunması için bize çok yardımcı oldu. 2+1, 1+1 gibi dağılımları var. Kira ödemek istemiyoruz ve bu projeden alarak basketbol ve voleybol takımımızın oyuncularını burada değerlendirmek istiyoruz. Ana prensibimiz kazan-kazan ve hayırlı olmayan hiçbir işin içerisinde olmayız. Ön koşulumuz onlar da biz de kazançlı olalım. Şimdi DKY ile bir iş yaptık, sonra belki 10 tane iş yaparız. Forma sponsoru 3 seneliğine dolu. Her yerimiz dolu uzun süreçli. Şirket Beşiktaş ile alakalı, forma ile alakalı sponsorluk yapmak isterse konuşuruz" ifadelerini kullandı.

Hem Galatasaraylı hem de Beşiktaşlı olarak burdayız diyen DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “
Eşim Beşiktaşlı ve ufaklıkta 5 sene Galatasaray 5 sene Beşiktaşlı oldu. Sporda dostluk-kardeşlik önemli. Biz, 'Beşiktaş'ın yeni 11'i DKY'den' diyoruz. DKY 10 kağıthane projemizi destekledikleri için çok memnun olduk" şeklinde konuştu.


DKY İnşaat Onursal Başkanı İbrahim Dumankaya da "Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray dışında başka takım yoktu eskiden. Şenol Birol vardı o dönemde, biz de o sıralar Beşiktaş'ı tuttuk. En eski Beşiktaşlılardan biriyim. İnşallah başkanımızla da güzel yerlere gideriz. Hepimizin başarılarını diliyorum" dedi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER