Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Referandum Sonrası Emlak Piyasasında Yeni Dönem Başlıyor

Referandum Sonrası Emlak Piyasasında Yeni Dönem Başlıyor

28 Şubat 2017 Salı, 17:30:07
Referandum Sonrası Emlak Piyasasında Yeni Dönem Başlıyor
Emlak piyasasında yeni düzenleme geliyor. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, referandum sonrası yeni düzenlemeyi hayata geçireceklerini söyledi…


emlak piyasasında yeni dönem başlıyor. Yeni düzenleme Nisan ayı itibariyle uygulanmaya başlıyor.

Nisan'a yapılaca olan başkanlık sistemine ilişkin yapılacak referandum sonrası emlak piyasasına yönelik yeni düzenlemeyi hayata geçireceklerini belirten Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İlgili yönetmeliği referandum sonrasında kamuoyu görüşüne açmayı planlıyoruz." dedi.


Tüfenkci, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Başkanı Hacı Ali Taylan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.


Yeni düzenleme ile birlikte emlak sektöründeki kişilerde aranacak şartların ve uymakla yükümlü bulundukları kuralların belirleneceğini belirten Tüfekçi, emlak piyasasının güçlü bir çatı altında toplanmasının, sektörün sorunlarının çözümünde ve disipline edilmesinde önemli olduğunu vurguladı.


Tüfenkci, emlak piyasasının güçlü bir çatı altında toplanmasının, sektörün sorunlarının çözümünde ve disipline edilmesinde önemli olduğunu belirtti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER