Anasayfa >

Sektörden Haberler >

Eminevim’den Ev Almayı Kolaylaştıracak Yeni Bir Sistem Daha

Eminevim’den Ev Almayı Kolaylaştıracak Yeni Bir Sistem Daha

23 Şubat 2017 Perşembe, 11:47:16
 Eminevim’den Ev Almayı Kolaylaştıracak Yeni Bir Sistem Daha
Eminevim konut fiyat artışına karşı korunmalar için yeni bir sisteme start verdi. “Değer artışı çekilişi” sisteminin detayları haberimizde…

İhtiyaç sahiplerini “elbirliği sistemi” ile vade farksız ev sahibi yapan Eminevim, yeni bir sistem daha geliştirdi…


Şirket konut fiyat artışına karşı korunmalar için “değer artışı çekilişi” sistemini başlattı.


Yeni sistem hakkında bilgi veren Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, 'Değer artışlı çekiliş sisteminde müşterilerimizin katıldıkları organizasyonda zaman geçtikçe alım güçlerinin düşmemesi ve satın almayı planladıkları konutlardaki fiyat artışlarına karşı korunmaları kapsıyor." Dedi.

Daha önce hiçbir üründe olmayan zaman geçtikçe teslimat tutarının artmasının müşterilerin alım gücünü koruyacağını belirten Üstün, "Taksitlerini yükseltmek istemeyen ve organizasyon vadesi sonuna kadar beklemek isteyen müşterilerimize beklemeleri karşılığında daha yüksek bir teslimat almalarını sağlayacaktır. Sıfır peşinatla sisteme giren üyelerimize de beklemeden birinci ayda teslimat imkanı getirecektir. Ürün içeriği ve işleyişiyle müşteri memnuniyetini artıracaktır. Örnek verecek olursak; 100 bin TL kayıt tutarı için yüzde 10 peşinatla peşinat tutarı 10 bin TL olacaktır. 100 kişilik grupta açıldığını düşünürsek peşinat sonrası kalan 90 bin TL'nin teslim alana kadar olan taksitleri 90 bin /100 yani 900 TL olacaktır. Birinci teslim alan müşterimiz 100 bin TL teslimat alacaktır. İkinci teslim alan yüzüncü ayda 155 bin TL olacaktır. Teslim aldıktan sonra ödeyecekleri taksitlerle ilk müşterinin toplam geri ödemesi 142 bin 500 TL olacaktır. 42 bin 500 TL kısmı evini son teslim alacak müşteriye ilk müşterinin yapmış olduğu teslimat desteğidir. Teslim tarihine kadar belli bir oranda müşterinin teslimat desteği azalarak son teslim alan müşterinin toplam geri ödemesi 100 bin TL olacaktır. Bu örnekte teslim aralığı 1-100. aylar arasındadır. 100'üncü ayda alan müşterilerimiz de 155 bin TL teslimat alacaklardır. Bu müşterilerimizin de toplam geri ödemesi 100 bin TL olacaktır. Bu sistemimizle vatandaşlarımızın ev sahibi olmalarında elimizden gelen tüm gayreti göstermiş bulunmaktayız. Tek dileğimiz her zaman dediğimiz gibi evsiz vatandaşımızın kalmaması” şeklinde konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER