Anasayfa >

Kiptaş >

Kiptaş'tan Bayrampaşa'ya 2 Bin 777 Çevre Dostu Konut!

Kiptaş'tan Bayrampaşa'ya 2 Bin 777 Çevre Dostu Konut!

19 Temmuz 2018 Perşembe, 13:31:50
Kiptaştan Bayrampaşaya 2 Bin 777 Çevre Dostu Konut!
Kiptaş Bayrampaşa İsmetpaşa kentsel dönüşüm projesi çevre dostu inşa ediliyor. Bin 277 konutluk Kiptaş Bayrampaşa projesinde 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor...

kiptaş Bayrampaşa’da kentsel dönüşüm kapsamında 2 bin 277 konut inşa ediyor. Bayrampaşa İsmetpaşa Mahalesi’nde hayata geçirilen Kiptaş Bayrampaşa projesi çevre dostu özelliği ile dikkat çekiyor.

Kendi enerjisini kendi üretecek olan Kiptaş Bayrampaşa projesi tamamlandığında hak sahipleri kendi seçtikleri konutlarına taşınabilecek.

Kiptaş İsmetpaşa projesinde toplam 2 bin 277 konut yer alıyor.  33 farklı daire planı ve 1+1, 2+1, 3+1 açık-kapalı mutfak seçenekleri bulunan proje, 21 bin metrekare yeşil alana ve zengin sosyal donatılara sahip.

80 bin metrekare trafiğe kapalı alanda 12 metreden 30 metreye kadar değişen sokak genişliklerine sahip Bayrampaşa - İsmetpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında çarşı caddesi, cami, kültür merkezi, medikal çarşı, park, eğitim tesisi, açık spor alanları ve yürüyüş parkuru ile 3 bin 58 araçlık kapalı otopark yer alıyor.


Kiptaş Bayrampaşa Kentsel Dönüşüm Projesi, enerji verimliliği ve sürdürülebilir çevreci özellikleriyle de dikkat çekiyor. Proje; yenilenebilir enerji konseptinde güneş panelleri, akıllı çöp toplama sistemleri, akıllı su sayaçları, akıllı bina izleme ve aydınlatma sensörleri, akıllı acil durum sistemleri, elektrikli araç ve bisiklet şarj istasyonları gibi yenilikçi teknolojilere sahip yeşil binalardan oluşuyor.

Birçok özelliği ile sitede yaşayanlara büyük avantaj sağlayacak projede, blok çatılarına yerleştirilecek güneş panelleriyle enerji üretimi maksimum düzeyde tutulacak.

Uluslararası Şehir Çevre ve Sağlık Kongresi’nde Birincilik Ödülü alan KiptaşBayrampaşa - İsmetpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi, yerinde dönüşüm modeliyle inşa ediliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER