Anasayfa >

Kiptaş >

Kiptaş Silivri 3.Etap Kura Sonuçları 2018!

Kiptaş Silivri 3.Etap Kura Sonuçları 2018!

28 Nisan 2018 Cumartesi, 00:03:31
Kiptaş Silivri 3.Etap Kura Sonuçları 2018!
Kiptaş Silivri 3.etap kura çekilişi nerede saat kaçta yapılacak? Kiptaş Silivri 3.etap kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm soruların yanıtı…

kiptaş’ın dar gelirli vatandaşlara yönelik geliştirdiği Kiptaş Silivri 3.etap kura çekilişi bugün saat 14:00’da yapılacak.
Kiptaş Silivri 3.etap kura çekilişi Hamza Yerlikaya Spor Salonu Sultançiftliği Mahallesi Eski Edirne Asfaltı/Sultangazi adresinde noter huzurunda yapılacak.

2+1 ve 3+1 tipinde toplam bin 508 adet konutun yer aldığı Kiptaş Silivri 3.etap projesi için 9 bin başvuru yapılmıştı. Tam 6 kat fazla talep alan projede talep konut sayısından az olduğu için hak sahipleri kura sonucu belli olacak.

Peki Kiptaş Silivri 3.etap kura sonuçları tam listesi ne zaman belli olacak? Kura sonuçlarına nereden nasıl ulaşılacak?

Kiptaş Silivri 3.etap kura çekilişi saat 14:00’da yapılacak. Kiptaş Silivri 3.etap kura sonuçlarının ise gün içinde açıklanması bekleniyor. Kiptaş Silivri 3.etap kura sonuçlarına Kiptaş’ın tanıdım ve pazarlama müdürlüğünden ulaşabilirsiniz. 

Kiptaş Silivri 3.etap için 28 Mart-18 Nisan tarihleri arasında ön müracaatlar kabul edilmişti. Bugün yapılacak olan kura çekilişi sonrası ise konut almaya hak kazanan vatandaşlar belirlenecek.

Bugün ki kurada konut almaya hak kazanan vatandaşlar evlerini 24 ay satamayacak. Alt ve orta gelir grubuna yönelik geliştirilen sosyal konut projesi Kiptaş Silivri 3.etap 2+1 dairelerin fiyatları 195 bin TL'den başlıyor.36 ay vade farksız taksit yapılan projede yüzde 20 peşinat verildiğinde kalan konut bedeli ise 120 ay banka kredisi ile vadelendiriliyor. 

E-5 karayolu ve Tem otoyoluna yakın bir konumda yer alan Kiptaş Silivri 3.etap projesi kapsamında konutların yanı sıra  okul, cami, sağlık ocağı ve ticarı alanlar da yer alıyor. 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER