Anasayfa >

Kiptaş >

Kiptaş Hemen Teslim 2 Projesinde 240 Ay Taksitle Konut Sahibi Yapıyor

Kiptaş Hemen Teslim 2 Projesinde 240 Ay Taksitle Konut Sahibi Yapıyor

24 Şubat 2017 Cuma, 13:38:27
 Kiptaş Hemen Teslim 2 Projesinde 240 Ay Taksitle Konut Sahibi Yapıyor
Emlak Konut 20 yıl vadeli konut satışı kampanyasına Kiptaş da 2 projesi ile dahil oldu. Şirket 2 projede 240 ay taksitle konut sahibi yapıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 20 indirim yapıyor….

emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” adlı kampanyaya kiptaş da iki projesi ile dahil oldu.


Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia Mega projelerini kapsayan kampanya kapsamında 60 ay 0 faizle, 120 ay yüzde 0,45 faizle, 240 ay yüzde 0,79 faizle konut sahibi olunabiliyor. Kampanyaya ek olarak peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim yapılıyor. Her iki projede de yaşam başladı.

YILDIRIM; “DÜZENLENEN KAMPANYA İLE KOLAYLIKLA EV SAHİBİ OLUNABİLECEK”

Türkiye’de ilk defa tüketicinin bu kadar esnek ödeme modeliyle konut sahibi olacağını vurgulayan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım;  “ Bizler KİPTAŞ olarak ‘Güçlü Türkiye’ için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu amaçla düzenlenen kampanya ile konut alıcılarına 240 ay vade avantajının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 20 indirim de sağlıyoruz. Daha önce peşinat ve yüksek vade farkı nedeniyle konut sahibi olamayan vatandaşlar bu kampanya ile kolaylıkla ev sahibi olabilecek.’’ dedi.


VADİTEPE BAHÇEŞEHİR
Vaditepe Bahçeşehir projesinde 3+1 ve 4+1 dairelerin satışı devam ediyor.Vaditepe Bahçeşehir’de hizmete giren 41 derslikli 1300 kapasiteli ilkokul, 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ortaokul, 72 derslikli 2160 öğrenci kapasiteli lise ve 3 caminin yanı sıra zengin sosyal donatı alanları da yer alıyor.


TEM Otoyolunun hemen yanında yükselen proje hizmete giren; Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor.


VENEZIA MEGA

Hemen teslim dairelerin sunulduğu ve yaşamın başladığı Venezia Mega projesi Gaziosmanpaşa’da yer alıyor.
82 bin metrekarelik arazi üzerine kurulu olan proje, 2 bin  özel konutun bulunduğu, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 25 bin metrekarelik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor. Sunduğu ayrıcalıklarla bölgedeki projelerden ayrışan Venezia’da ayrıca yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar bulunuyor.

Projede, meşhur Venedik kanallarından esinlenerek hayata geçirilen su kanallarında gondolla gezinti yapma imkanı sunuluyor.  Venezia Mega projesinde büyüklükleri 60 metrekaer ile 240 metrekare arasında değişen  1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor.
          
TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlanan Venezia Mega Gaziosmanpaşa projesi tramvay hattına da yakın  konumda yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER