Anasayfa >

Kiptaş >

Kiptaş Hadımköy 3. Etap Teslim Tarihi Belli Oldu

Kiptaş Hadımköy 3. Etap Teslim Tarihi Belli Oldu

19 Ağustos 2016 Cuma, 13:55:40
Kiptaş Hadımköy 3. Etap Teslim Tarihi Belli Oldu
Kiptaş Hadımköy 3. Etap teslim tarihi belli oldu. Kiptaş’tan yapılan açıklamaya göre Kiptaş Hadıkmöy 3. Etap teslimleri 31 Ağustos’ta başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

 

kiptaş tarafından inşa edilen Hadımköy 3. Etap teslimleri 31 Ağustos 2016-28 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.


Teslimlerin projenin adresinde yapılacak. Hak sahipleri konutunu teslim almamış olmasa bile 1 Kasım 2016 tarihinden itibaren Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi ve Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri gereğinde site ortak giderlerini ödeme hükümlülüğü bulunuyor.


Kiptaş Hadımköy 3. Etap teslimleri “konut durum tespit formu” ile teslim edilecek. Konutlarını belirtilen tarihte teslim almayan hak sahiplerinin en geç 30 Ekim 2016’ya kadar konutlarını teslim almaları gerekiyor. Almamaları halinde gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi çerçevesindeki haklarını kullanmayı saklı tutacak.


Elektrik, su, doğalgaz abonelik ve sözleşmeleri sadece site yönetimi tarafından kurumlar nezdinde yapılacak.


Konutların doğalgaz kullanımının merkezi sistem olması nedeniyle site yönetimi adına sözleşmeleri yapılmış bulunuyor.

Sadece mutfakta kullanılacak doğalgaz için hak sahibi ister şahsen ister site yönetimine vekaleten yaptırabilir.


Bu bedellerin site yönetimi hesap numarasına ödenmesi ve vekaletname örneğinin yönetime teslim edilmesi gerekiyor. Bu işlemleri yapmayanların konutları teslim edilmiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER