Anasayfa >

Kentsel Dönüşüm Haberleri >

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Fikirtepe İrtibat Ofisi Açıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Fikirtepe İrtibat Ofisi Açıldı

09 Nisan 2018 Pazartesi, 14:19:48
 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Fikirtepe İrtibat Ofisi Açıldı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Fikirtepe’de hak sahipleri ve firmalar arasında iletişim sağlanması amacıyla kurduğu irtibat ofisi hizmet vermeye başladı…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Fikirtepe’de hak sahipleri ile firmalar arasında iletişimi sağlamak için kurduğu irtibat ofisini hizmete açtı.
Konu ile ilgili yazılı açıklamada bulunan Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, bakanlığın bölgedeki sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla irtibat ofisinin hizmet vermeye başlamış olmasının bölge adına çok olumlu olduğunu söyledi.

İrtibat ofisi sayesinde hak sahipleri ile bazı yüklenici firmalar arasındaki sorunların çözüleceğini diyen Ali Nuhoğlu, bakanlığın çalışmaları ile bölgedeki altyapı sorunlarının bu yıl itibariyle büyük ölçüde çözüme kavuştuğunu belirtti.

30 BİN NÜFUSLU YENİ KENT
Bölgede birçok firmanın ve kendi projelerinde teslimlerin başladığına dikkat çeken Nuhoğlu, Fikirtepe’ye 10 bine yakın ailenin bu yıl içinde taşınmasını bekliyoruz dedi. Nuhoğu, Fikirtepe’de yıl sonuna kadar 30 bin kişilik nüfus olacağını düşünüyoruz diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER