Anasayfa >

Kentsel Dönüşüm Haberleri >

Nazilli Kentsel Dönüşümde 300 Hak Sahibine Uyarı

Nazilli Kentsel Dönüşümde 300 Hak Sahibine Uyarı

21 Temmuz 2017 Cuma, 10:42:01
 Nazilli Kentsel Dönüşümde 300 Hak Sahibine Uyarı
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Karaçay Mahallesi kentsel dönüşüm alanındaki 300 hak sahibini uyardı. Alıcık, Toki Evleri 10 yılda biter diyenlere kulak asmayın, evlerinizi satmayın dedi…

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Karaçay Mahallesi kentsel dönüşüm alanındaki 300 hak sahibine uyarıda bulundu.
toki Evleri 10 yılda anca biter” diyenlere kulak asmayın diyen Alıcık, “Bu söylentilere kulak asmayın. Evlerinizi bu yüzden satmayan. Acele etmeyin bekleyin” dedi.


PROTOKOL İMZALANDI
TOKİ ile protokol imzaladıklarını belirten Alıcık, “Meclisten de aldığımız yetkiyle şu an projesinden tutunda, deprem etütlerine, birebirde vatandaşla takasla ilgili gibi bütün konularda TOKİ'yle anlaşma yaptık. Yetkililerde gelince en uygun proje, en güzel proje nasıl olacak bunun kararı verilecek. Bu bölgede büroda açacağız, TOKİ'den yetkililerde gelecek, bizden arkadaşlar da olacak. Yaklaşık 300 kişilik bir alanda az kişiyle muhatap olmak bizimde işimize geliyor. İnşallah bunu hep beraber başaracağız” dedi.


YERLERİNİZE SAHİP ÇIKIN
TOKİ ile imzalanan protokol gereğince garaj bölgesindeki 100 dönüm alanda yapılacak olan TOKİ konutlarının projeleri çizilip ihalesi yapıldıktan sonra 2019 yılına kadar kaba inşaatının başlaması gibi hedeflerinin olduğunu belirten Başkan Alıcık, 'TOKİ evleri 7 yılda 10 yılda anca biter' şeklinde konuşarak vatandaşların aklını çelenler var. Bu konuda yine tekrar tekrar uyarılarda bulunuyorum. Bekleyin, evlerinizi satmakta acele etmeyin. Sabredin. Yerlerinize sahip çıkın" diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER