Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Next Level Çayyolu’ndan Tarihi Kampanyaya Destek!

Next Level Çayyolu’ndan Tarihi Kampanyaya Destek!

03 Eylül 2018 Pazartesi, 14:54:44
Next Level Çayyolu’ndan Tarihi Kampanyaya Destek!
Next Level Çayyolu projesi de “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına katıldığını duyurdu. 31 Ekim 2018’de kadar devam edecek olan kampanya kapsamında yüzde 15 indirim, yüzde 10 peşin ve 120 aya kadar yüzde 0,98 faizle taksit imkanı sunuluyor…

29 Ağustos’ta başlayan ve 31 Ekim 2018’de kadar devam edecek olan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına katılım giderek artıyor. Pasifik İnşaat da dev kampanyaya katıldığını duyurdu.

Şirket Ankara Çayyolu’nda hayata geçirdiği Next Level Çayyolu projesi ile yeni konut kampanyasına dahil oldu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile hayata geçirilen kampanya kapsamında Next Level Çayyolu’ndan ev sahibi olmak isteyenler yüzde 15 indirim ve yüzde 10 peşinatla yüzde 0,98 faiz oranı ve 36-120 ay vade imkânına kavuşuyor.

Next Level Çayyolu’ndan 120 aya kadar vade ile ev sahibi olmak isteyenler erken kapamada kalan tutara yüzde 55’lere varan indirim olanağından faydalanabiliyor. Yüzde 10’luk peşinat ise ödeme günündeki döviz veya altın kuruna sabitlenerek garanti altına alınıyor. Böylece ödemelerini erken kapamak isteyen Next Level Çayyolu sakinleri, kurdaki hareketlerden olumlu etkileniyor.

101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin ortasında yer alan projede toplam 429 konut yer alıyor.

Villa, loft, teras bahçeli ve buçuk oda çözümlü ferah dairelerin yanı sıra penthouse seçenekleriyle doğayla iç içe yaşam konsepti sunan Next Level Çayyolu, 3+1’den, 7,5+2’ye kadar 92 farklı daire seçeneği bulunuyor.

Özel bahçeleri, geniş terasları, keyifli balkonları ile yeşille iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu’nda, klasik tarzı sevenlere Viyana, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago adı verilen üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuluyor.

Next Level Çayyolu projesinde;
•    Yemek okulu
•    Kapalı basketbol sahası
•    Açık yüzme havuzu
•    Kapalı yüzme havuzu
•    Squash salonu
•    5 bin metrekarelik çim amfi yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER