Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Kartaltepe Konutları’ndan Kampanyaya Destek!

Kartaltepe Konutları’ndan Kampanyaya Destek!

03 Eylül 2018 Pazartesi, 13:42:36
Kartaltepe Konutları’ndan Kampanyaya Destek!
“Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına MSB Grup Yapı’dan da destek geldi. Şirket Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi kapsamındaki Kartaltepe Konutları projesinin kampanyaya dahil ettiklerini açıkladı…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle hayata geçirilen “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına MSB Grup Yapı’dan da destek geldi. Şirket Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi kapsamındaki Kartaltepe Konutları projesinin kampanyaya dahil ettiklerini açıkladı.

Kampanya hakkında açıklamada bulunan MSB Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakşi, kampanya ile 60 ay vade ve 0.98 faiz fırsatı sunduklarını belirtti. Bakşi, “Kampanya kapsamında konutlarımızda 60 ay boyunca 0.98 faiz imkanı sunuyoruz. Bu kampanyayı aslında biz yılbaşından itibaren özel bir banka ile yapıyorduk ama “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası ile kendi bünyemizde de yapmaya karar verdik" dedi.


Polatlı’da konumlanan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Konutları projesi toplam 450 adet konuttan oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

AVM KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR
Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi hakkında da bilgi veren Bakşi, "AVM kanadında ise markalarla anlaşmamız sona gelindi. Bizler inşaat çalışmamızı bitirdik. Markaların içeride mimari çalışmaları devam ediyor. AVM'mizde kısa sürede açılacak" diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER