Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Banu Evleri Ispartakule de Yeni Kampanyaya Katıldı!

Banu Evleri Ispartakule de Yeni Kampanyaya Katıldı!

31 Ağustos 2018 Cuma, 12:06:54
Banu Evleri Ispartakule de Yeni Kampanyaya Katıldı!
29 Ağustos’ta başlayan ve 31 Ekim’de sona erecek olan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına Hasanoğlu İnşaat da Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banı Evleri Ispartakule 3 projeleri ile katıldı…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına katılım giderek artıyor. Hasanoğlu İnşaat da kampanyaya Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banı Evleri Ispartakule 3 ile katıldığını duyurdu.
Tarihi kampanya kapsamında Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banu Evleri Ispartakule 3 projelerinde fiyatta yüzde 10 indirim yapılırken, peşinat oranı yüzde 10'a, vade farkı ise 0.98’e düşürülüyor. Kampanya dahilinde iki kez yüzde 15 ara ödeme uygulanacak ve kalan kısım için yatırımcılara Hasanoğlu İnşaat bünyesinde taksit imkanı verilecek. Ayrıca 1 yıl ya da 6 yılda borcunu kapatanlara da farklı avantajlar sunulacak

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un öncülüğünde sektörümüzün önemli STK’ları GYODER, İNDER ve KONUTDER tarafından da desteklenen dev indirim kampanyasına Hasanoğlu İnşaat olarak biz de katılıyoruz. Kampanyaya BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerimizle destek veriyoruz. Bu kampanya güçlü ekonomimize büyük bir katkı sağlayacaktır. Kampanya sayesinde uzun zamandır elindeki altın ve dövizi gayrimenkul alımı için bekleten yatırımcıların harekete geçmesini bekliyoruz” dedi.

29 Ağustos 2018’de başlayan yeni konut kampanyası 31 Ekim’de sona erecek. Dev kampanya 400 projede yaklaşık 100 bin konutu kapsıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER