Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Ege Yapı 3 Proje İle Yeni Güç Birliğine Destek Veriyor!

Ege Yapı 3 Proje İle Yeni Güç Birliğine Destek Veriyor!

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 16:44:29
 Ege Yapı 3 Proje İle Yeni Güç Birliğine Destek Veriyor!
Ege Yapı 3 proje ile bugün başlayan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına destek veriyor. Kampanya kapsamında yüzde 10 peşin 120 ay banka kredisiz, kefilsiz yüzde 0,98 faizle konut sahibi olunabiliyor…

Ege Yapı  “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına 3 proje ile destek veriyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile hataya geçirilen proje kapsamında yüzde 10 peşin 120 ay banka kredisiz, kefilsiz yüzde 0,98 faizle konut sahibi olunabiliyor.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın öncülüğünde başlayan tarihi kampanyaya Batışehir, Cer İstanbul ve Kordon İstanbul ile katkı vermekten mutlu olduklarını söyledi.

“HEM VATANDAŞ HEM EKONOMİ KAZANACAK”
Hem ekonominin hem sektörün hem de vatandaşımızın kazanması anlamında önemli bir kampanya olduğuna dikkat çeken Kabadayı, “Sektörün önde gelen firmalarının hayata geçireceği bu kampanya ile vatandaşların daha uygun koşullarda konut sahibi olmalarının yanı sıra yatırımlarının da milli ekonomimize katkı sağlaması amaçlanıyor. Biz de Ege Yapı olarak emlak Konut güvencesi ile hayata geçirdiğimiz Batışehir ve Cer İstanbul projeleri ile İstanbul’un en değerli lokasyonlarından olan Kağıthane’de geliştirdiğimiz Kordon İstanbul projelerimiz ile kampanyaya destek veriyoruz. İnanıyoruz ki bu tarihi kampanya sadece gayrimenkul sektörüne değil, tüm faydalanan vatandaşlarımıza ve ülke ekonomisine ciddi bir katma değer sağlayacak.” dedi.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER