Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Teknik Yapı 6 Projeyle Tarihi Kampanyaya Katıldı!

Teknik Yapı 6 Projeyle Tarihi Kampanyaya Katıldı!

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 16:08:30
Teknik Yapı 6 Projeyle Tarihi Kampanyaya Katıldı!
“Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına katılım çığ gibi büyüyor. İlk günden yoğun ilgi gören kampanyaya Teknik Yapı da 6 projesi ile katıldığını duyurdu. İşte o projeler…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği ile bugün başlayan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına katılım giderek artıyor. 31 Ekim’e kadar devam edecek olan kampanyaya son olarak Teknik Yapı da 6 projesi ile katıldığını duyurdu.  

Teknik Yapı’nın Denizli’deki Evora Denizli projesinin emlak Konut GYO ile birlikte kampanyada yer alacağını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “İstanbul Kadıköy’deki Concord İstanbul ve Uplife Kadıköy projelerimiz ile Kartal ve Maltepe’de inşaatı devam eder Yücel Park, Deluxia Park Business, Deluxia Park Rezidans projelerimiz de kampanyaya dahil olacak” dedi. Durbakayım, “Bu projelerimiz Teknik Yapı’nın sağladığı banka katkı paylarıyla birlikte kampanyanın aynı şartlarıyla; yüzde 10 indirim, 120 ay vadede yüzde 0.98 faizle satışta olacak” şeklinde açıklama yaptı.

Umut Durbakayım; Teknik Yapı ve Halk GYO ortaklığının İzmir’de başlayacağı emlak konut GYO ile hasılat paylaşım projesinin de bu kampanya kapsamında satışa sunulması için çalışmaların hızlandırıldığı bilgisini verdi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER