Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Kampanyalı Konut Satışları Bugün Başladı! Fiyatlar İndi Faizler Düştü!

Kampanyalı Konut Satışları Bugün Başladı! Fiyatlar İndi Faizler Düştü!

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 09:29:27
Kampanyalı Konut Satışları Bugün Başladı! Fiyatlar İndi Faizler Düştü!
Döviz kurundaki ve maliyetlerdeki artışa paralel olarak son dönemlerde durgun bir süreç yaşayan inşaat sektörünü hareketlendirmek için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile hayata geçirilen “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası bugün başladı. 100 bin konutu kapsayan yeni konut kampanyası kapsamında yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 10 peşin, 120 ay bankasız, kefilsiz yüzde 0,98 faizle taksit imkanı sunuluyor. 31 Ekim 2018’de sona erecek olan yeni konut kampanyasında döviz ya da altının bozdurup konuta yatırım yapacak olanların da bir yıl sonra altın ya da döviz ne kadar artmışsa fark konut bedelinden düşülecek…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Konutta yeni kampanya bugün başladı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile hayata geçirilen “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası start aldı.

100 bin konutu kapsayan yeni konut kampanyası kapsamında yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 10 peşin, banka kredisiz, kefilsiz 120 ay yüzde 0,98 faizle taksit imkanı sunuluyor.

31 Ekim 2018’de sona erecek olan kampanyada en baştan konut bedeli üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor.  Yüzde 10 peşinat veriliyor. 12 ve 24.aylarda yüzde 15’lik iki ara ödeme yapılıyor. Konut bedelinin kalan yüzde 60’ı ise banka kredisiz, kefilsiz, şirket bünyesinde 120 ay yüzde 0,98 faizle taksitlendiriliyor.  Ayrıca peşinatını altın ya da döviz bozdurarak ödeyenler için de bir imkan sunuluyor. Şöyle ki peşinatı verdikten bir yıl sonra o günkü kur üzerinden ne kadar değer artışı varsa konut bedelinden düşülüyor.

Yeni konut kampanyası sadece İstanbul, Ankara ve İzmir değil tüm anadolu illerini kapsıyor. Kampanya dahilinde 400 projede 100 bin konut yer alıyor.

KAMPANYA HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER