Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

“Türkiye İçin Kazanç Vakti” Kampanyasına Dap Yapı’dan Destek!

“Türkiye İçin Kazanç Vakti” Kampanyasına Dap Yapı’dan Destek!

28 Ağustos 2018 Salı, 16:02:05
“Türkiye İçin Kazanç Vakti” Kampanyasına Dap Yapı’dan Destek!
“Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganı ile yarın başlayacak olan kampanyaya Dap Yapı da Validebağ Konakları ile katıldı. Bu kampanya ile ev almanın cazibesi daha da arttı diyen Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, konut almanın tam zamanı dedi…

“Türkiye İçin Kazanaç Vakti” sloganı ile yarından itibaren başlayacak olan dev kampanya katılım başlamadan çığ gibi sürüyor. Dap Yapı da Validebağ Konakları projesi ile yeni konut kampanyasına katıldığını duyurdu.

KONUT ALMANIN CAZİBESİ DAHA DA ARTTI
Yeni kampanya ile ilgili görüşlerini paylaşan Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kampanya ile ev almanın cazibesi daha da artmış durumda dedi. Şu dönemde konut almanın tam zamanı diyen Yılmaz, “Ben hep şu dönemde konut almanın tam vakti olduğunu söylüyordum. Bu kampanya ile ev almanın cazibesi daha da artmış durumda. İnsanlara sadece oturumluk değil, aynı zamanda yatırımlık önemli bir fırsat sunuluyor” diye konuştu.

BİZ DE TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYUYORUZ
Validebağ Konakları projeleri ile kampanyada yer aldıklarını belirten Yılmaz, “Biz DAP Yapı olarak, Validebağ projemizle bu kampanyada yer alıyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu konjonktüre ve artan inşaat maliyetlerine rağmen emlak Konut ile birlikte geliştirdiğimiz Validebağ Konakları projemizde taşın altına elimizi koyuyor; emlak konut ile birlikte kendi gelirimizden fedakârlık ederek finans maliyetinin önemli bir kısmını üstleniyoruz” ifadesinde bulundu.

Yılmaz, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası kapsamında 120 ay vadede, vade farkı yüzde 0,98 olarak belirlendi. Yatırımcılar da bu 120 ay vadeyi, banka kredisi ve kefalet olmaksızın, Emlak Konut GYO güvencesinde kullanabilecek. Vatandaşların elinde bulunan döviz ve altınların da sisteme dahil edilebilmesi bu kampanyanın en önemli unsurlarından. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘döviz ve altınlarınızı bozdurun’ çağrısına da destek veren bu kampanyanın Türkiye ekonomisinin parlak geleceğine büyük katkıda bulunacağına inancımız tam” dedi.

7 AYDA 770 BİN KONUT SATILDI
Türkiye’de bu sene ilk 7 ayda 770 bin konut satıldığına dikkat çeken Ziya Yılmaz, “ Bu rakam geçtiğimiz yıl da aynı seviyelerdeydi. Fakat geçen yıl bildiğiniz gibi konut kredi faiz oranları çok daha düşüktü. Bunun yanında bu yıl satılan 770 bin konutta, banka kredili konut satış adedi geçen seneye kıyasla neredeyse 52 bin az. Bu da aslında, satışların önemli kısmının nakit gücü yüksek markalı konut üreticilerinin kendi finansman yöntemleriyle gerçekleştiğinin en önemli kanıtı” şeklinde sözlerini tamamlandı.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER