Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Sur Yapı Dev Kampanyaya Bin Konutla Katıldı!

Sur Yapı Dev Kampanyaya Bin Konutla Katıldı!

28 Ağustos 2018 Salı, 15:48:28
 Sur Yapı Dev Kampanyaya Bin Konutla Katıldı!
Yarın start alacak yeni konut kampanyasına Sur Yapı da bin konut ile katıldığını duyurdu. İstanbul, İzmir ve Bursa olmak üzere 3 şehirde 15 proje ile kampanyaya destek veren şirket tüm projelerde yüzde 0,98 faizle ev sahibi yapacaklarını açıkladı…

29 Ağustos’ta yani yarından itibaren start alacak olan “Türkiye İçin Kazanç Zamanı” kampanyasına Sur Yapı da bin konut ile katıldığını duyurdu. Şirket İstanbul, İzmir ve Bursa’taki toplam 15 proje ile kampanyaya destek verecek.

YENİ KAMPANYANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Konu ile ilgili açıklama yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Her projemizde farklı detaylar olabilir ama hepsinde 0,98’i uyguluyoruz ve dükkanlarımızda, ofislerimizde, bitmiş ve bitmemiş konutlarımızda ya da bitmeye yakın konutlarımızda hepsinde uyguluyoruz. Çok büyük bir fırsat var. Elbette ki bütün stoklarımızda sınırlı değil. Hepsi belli projelerde ve adetlerde belirlendik çünkü tamamını böyle satma şansımız yok. Bu anlamda halkımızın bunu değerlendirmesini talep ediyoruz” dedi.

Sektörün daha önce olduğu gibi bugün de farklı bir kampanya ile bir fedakarlık örneği gösterdiğini belirten KONUTDER ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Türkiye ekonomisinin çarklarının dönmesi önemli. Gayrimenkul sektörünün çarklarının dönmesi önemli bu anlamda firmalarımızın yaptığı bir fedakarlıktır bu. Bankalar üzerinden yürüyen bir sübvansiyon değil. Firmalarımızın kendilerinden fedakarlık yaparak yürüttükleri büyük bir kampanya olmuş olacak. Peşinatı da çok düşük almış oluyoruz yüzde 10 gibi. Bütün değer üzerinden yüzde 10 gibi bir indirim yapmış oluyoruz. Burada temel maksat Türkiye’ye güven vermek. Biz bunu geçmişte de çok yaptık. Bunlarla konut sektörünün dinamizmini bütün Türkiye’ye yansıtmış oluyoruz” diye konuştu.

HALKIMIZI DÖVİZ VE ALTIN BOZDURMAYA DA TEŞVİK EDİYORUZ
Başkan Altan Elmas, hayata geçirilecek olan kampanya ile vatandaşları döviz ve altın bozmaya da teşvik ettiklerini söyledi. Elmas, şu ifadeleri kullandı:“Biz firmalar ve dernekler olarak bütün bu süreci tersine çevirmek için bu adımı attık. Bu anlamda da farklı bir şey yaptık; ilk defa ödenen peşinatı döviz veya altın cinsinden bugünden sabitleyebiliriz diyoruz. Ama dövizini boz, altınını boz bugünden sabitleyelim bir yıl sonra eğer dövizde veya altında bir artış varsa o artış miktarını senin borcundan iskonto edelim diyoruz. Bu önemli bir şey düşmüşse de sabit kabul ediyoruz. O anlamda halkımızı bir miktar döviz ve altın bozmaya da teşvik etmiş oluyoruz.” 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER