Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Roya Nova Rezidans’ta Bayrama Özel Yüzde 20 İndirim!

Roya Nova Rezidans’ta Bayrama Özel Yüzde 20 İndirim!

16 Ağustos 2018 Perşembe, 13:36:54
Roya Nova Rezidans’ta Bayrama Özel Yüzde 20 İndirim!
Roya Nova Rezidans projesinde Kurban Bayramı’na özel düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Stüdyodan 2+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Roya Nova Rezidans fiyatları 285 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin 2019’da yapılması planlanıyor…

Roya Nova Rezidans projesinde Kurban Bayramı’na özel düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Toplam 251 adet konut ve 4 adet ticari üniteden oluşan Roya Nova Rezidans Roya Yapı tarafından inşa ediliyor.

İstanbul Finans Merkezi’nde konumlanan projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor.
Roya Nova Rezidans fiyat listesi söyle;
Stüdyo daireler 285 bin TL’den,
1+1 daireler 400 bin TL’den,
2+1 daireler ise 637 bin TL’den başlıyor.

2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Roya Nova Rezidans projesi . 1. Köprü, 2. Köprü, Sabiha Gökçen Havalimanı gibi noktalara uzanan ulaşım aksının merkezinde, metro istasyonu, otobüs durakları ile Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor.

Roya Nova Rezidans projesinin konumu ve tüm donanımıyla yatırımcıların gözünde cazibe yarattığını vurgulayan Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat, “Yatırımcılarımızdan gelen taleple biz de Kurban Bayramı’nda yüzde 20 indirim sunma kararı aldık. Küresel ölçekte yaşanan ekonomik sıkıntıların yarattığı olumsuzluklar, yükselen döviz fiyatları ve faiz oranları karşısında sunduğumuz bu indirimle hem yatırımcılarımız hem de Türkiye ekonomisi kazanacak.’’ dedi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER