Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

“Ev”de Bayram Başladı!

“Ev”de Bayram Başladı!

14 Ağustos 2018 Salı, 11:43:25
“Ev”de Bayram Başladı!
Kurban Bayramı’na sayılı günler kala inşaat sektörü düzenledikleri birbirinden cazip kampanyalarla “ev”de bayramı başlattı. Ekonomiye hareket getiren bayramın inşaata da “bereket” getirmesi bekleniyor. İşte konutta Kurban Bayramı kampanyaları…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

21 Ağustos’ta Kurban Bayramı başlıyor. Bayram 24 Ağustos’ta sona erecek. Bayrama sayılı günler kala havada karada her yerde kampanya seferberliği başladı. Ekonomiye hareket getiren bayramın, inşaat sektörüne de “bereket” getirmesi bekleniyor.

İnşaat firmaları şimdiden kampanyalarına start verdi. Kimi fiyatı indirdi, kimi faizi sıfırladı, kimi peşinatı düşürdü. Fırsatlar saymakla bitmiyor. İşte konutta Kurban Bayramı 2018 kampanyaları…

 

FIRSAT ÜSTÜNE FIRSAT
Kurtköy Yenişehir’de yükselen Lens İstanbul’da bayram süresince geçerli olan kampanya kapsamında tüm ödeme koşullarına ek olarak yüzde 2 indirim yapılıyor. Projede ister yüzde 25 peşin 60 aya kadar vade isterseniz de yüzde 10 indirime ek yüzde 50 peşinat, geri kalan tutarı 30 Mart 2019 tarihine göre yüzde 50 ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz. Lens İstanbul, kişiye özel vade farksız ödeme planları ile birçok seçenek sunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Lens İstanbul’da fiyatlar 350 bin TL’den ba  şlıyor 1 milyon 385 bin TL’ye kadar çıkıyor. Projede teslimlerin yılsonuna doğru yapılması planlanıyor.

 

 

YÜZDE 20 İNDİRİM FIRSATI
Roya Nova Rezidans projesinde Kurban Bayramı’na özel yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Fiyatların 285 bin TL’den başladığı projede stüdyodan 2+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Toplam 251 adet konuttan oluşan Roya Nova Rezidans projesi İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumda yer alıyor.

 

FİYATI İNDİRDİ FAİZİ SIFIRLADI


Pendik’te yükselen Siltaş Marina projesinde Kurban Bayramı’na özel düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 10 indirim ve 48 ay vade farsız taksit imkanı sunuluyor. 2020’de konut teslimleri yapılması planlanan Siltaş Marina Pendik projesinde 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Toplam 200 konut ve 4 ticari üniteden oluşan Siltaş Marina Pendik metroya 3 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.YÜZDE 5 PEŞİNATLA ADALAR’A BAKTIRIYOR


Kartal’da yükselen Çukurova Balkon projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor. Yüzde 5 peşinatla deniz, adalar ve orman manzarasına baktıran projede yüzde 5 peşinat sonrası yüzde 15 bir yıl sonra vade farksız ödeniyor kalan  konut bedeli ise banka kredisiyle ödeniyor. Çukurova Balkon’da, 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla projeden konut alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı da buluyor.


 
YÜZDE 30 PEŞİN 48 AY SIFIR FAİZLE HEMEN TESLİM KONUT

Konut teslimleri hemen yapılan Elite Concept Fikirtepe’de yükseliyor. Projede Kurban Bayramı’na özel yüzde 30 peşin 48 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında yüzde 30 peşinat ve banka kredisiz 48 ay sıfır faiz fırsatı sunan Elite Concept’in iki bloğu hemen teslime hazır durumda. Projeden ev sahibi olmak isteyenler arife günü ve bayramın üçüncü gününden itibaren satış ofisini ziyaret edebilirler. 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Elite Concept Fikirtepe projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

3 PROJEDE YÜZDE 20 İNDİRİM
Babacan Yapı Kurban Bayramı’na özel düzenlediği kampanya kapsamında 3 projede yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya satışı devam eden Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerini kapsıyor. Babacan Premium Projesi'nden 319 bin liraya, Babacan Port Royal projesinden ise 341 bin liraya ev sahibi olabilecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER