Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Meva Şehir Ankara’da Döviz Bozdurana 20 Bin TL İndirim!

Meva Şehir Ankara’da Döviz Bozdurana 20 Bin TL İndirim!

14 Ağustos 2018 Salı, 10:51:46
Meva Şehir Ankara’da Döviz Bozdurana 20 Bin TL İndirim!
Ünsal Grup, Meva Şehir Ankara projesinde döviz bozdurana 20 bin TL indirim yapıyor. Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Müteahhit Orhan Ünsal, “Biz bu projemizden bir katrilyonu, bu kampanyayla ekonomimize kazandırmak istiyoruz” dedi…

Ünsal Group, Ankara Eryaman’daki projeleri Meva Şehir’de yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında dövizini bozdurup dekontunu getirene 20 bin TL indirim yapılıyor.

Kampanya hakkında konuşan Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Müteahhit Orhan Ünsal, ”Projemiz bin 800 konuttan oluşuyor. İçinde AVM’si, okulu olan konsept bir proje ve kaynak olarak da yaklaşık 2 katrilyon değerinde bir proje. Biz bu projemizden bir katrilyonu, bu kampanyayla ekonomimize kazandırmak istiyoruz. Bu kampanyada özellikle altını ve dövizi olan vatandaşlarımızın, aynı zamanda gurbetçi vatandaşlarımızın ülkemizde yatırım yapmalarını teşvik etmek amacıyla projemizde fazladan 20 bin TL indirim yaparak, makbuzlarıyla gelen vatandaşlarımıza katkı sağlamak amacıyla böyle bir kampanya düzenledik” dedi.

HEDEF 1 KATRİLYON
Kampanya hedeflerinin bir katrilyon kaynak sağlamak olduğunun da altını çizen Ünsal, “Bu kaynağı da biz, vadesiz-faizsiz mevduat hesabı açtırarak, ekonomiye, devletin kullanımına sunmak istiyoruz. Bunu da bir yıl bekleteceğimizin garantisini veriyoruz” dedi.

Ünsal, kampanyadan faydalanmak için bozdurulan dövizde bir limit olmağını vurguladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER