Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Sur Yapı 5’i Bir Yerde Kampanyası İle Peşinatsız Faizsiz Ara Ödemesiz Konut!

Sur Yapı 5’i Bir Yerde Kampanyası İle Peşinatsız Faizsiz Ara Ödemesiz Konut!

08 Ağustos 2018 Çarşamba, 13:47:58
Sur Yapı 5’i Bir Yerde Kampanyası İle Peşinatsız Faizsiz Ara Ödemesiz Konut!
Sur Yapı 2 şehir 12 ilçede toplam 15 projesinde yeni bir kampanya başlattı. Sur Yapı 5’i Bir Yerde kampanyası ile peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız, 60 ay sabit taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor…

Sur Yapı ‘5’i Bir Yerde’ sloganı ile yeni bir kampanya başlattı. 2 şehirde 12 ilçede toplam 15 projeyi kapsayan kampanya kapsamında peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız, 60 ay sabit taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Sur Yapı 5’i Bir Yerde kampanyasında tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 25 indirim yapılıyor. Kampanya, , İstanbul Avrupa yakasında yer alan Semt Bahçekent, Bahçeyaka Ispartakule, Topkapı Evleri, Tempo City, Mirage Cadde Dükkânları, Axis İstanbul Ofis, İstanbul Anadolu yakasında yer alan Sancaktepe Lavender, Yeşil Mavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Excellence Koşuyolu, Şehir Konakları, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Exen İstanbul, Bursa´da yer alan Marka Rezidans projelerini kapsıyor.

Gayrimenkul sektöründe ilk kez hayata geçirilen kampanyada, 300 bin liralık bir evin fiyatı, Sur Yapı bünyesinde direkt 60 ay sabit taksite bölünecek. Bu durumda 300 bin liralık evin aylık taksitleri 5 bin lira olacak. Şu an 60 ay banka kredisi kullanan bir konut alıcısı ek olarak yüzde 56´lık bir maliyete katlanıyor. Kampanya kapsamında sunulan planda ise sabit taksitlerle, sıfır maliyetle ve vade farkı ödemeden ev sahibi olunabilecek.

Projelerde ek bir ödeme planı daha bulunuyor. Buna göre, Sur Yapı projelerinden birine sahip olmak isteyenler yüzde 20 peşinat, birinci ve ikinci yıl için yüzde 10 ara ödeme sonrasında kalan tutarı vade farksız 84 ayda ödeyebilecek.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER