Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Selenium Ataköy’de Son 20 Daireye Özel Fırsat!

Selenium Ataköy’de Son 20 Daireye Özel Fırsat!

08 Ağustos 2018 Çarşamba, 10:37:56
Selenium Ataköy’de Son 20 Daireye Özel Fırsat!
Konut teslimleri hemen yapılan Selenium Ataköy projesinde son 20 daireye özel fırsat sunuluyor. Projede, Aşçıoğlu Finansman Modeli ile “48 ay 0 Faiz" veya "%10 Peşinat ve 120 ay için %0,99 faizli banka kredisi" seçenekleri ile konut sahibi olma imkanı sunuluyor…

Aşçıoğlu Gayrimenkul tarafından Ataköy’de hayata geçirilen Selenium  Ataköy projesinde son 20 daireye özel yeni bir kampanya başladı. Projede Aşçıoğlu Finansman Modeli ile “48 ay 0 Faiz" veya "%10 Peşinat ve 120 ay için %0,99 faizli banka kredisi" seçenekleri ile konut sahibi olunabiliyor.

3 bloktan oluşan Aşçıoğlu Selenium Ataköy projesinde toplam 321 konut yer alıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı projede bahçeli, loft, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor.

Selenium Ataköy, her rezidansın kendine ait geniş balkonları sayesinde ön cephelerde Marmara Denizi’nin engin manzarasını, diğer cephelerde ise 24 saat yaşayan İstanbul’a hâkim bir manzara imkanı sağlıyor. Selenium Ataköy, eliptik mimarisiyle çok daha işlevsel hale gelen cam kullanımı doğrultusunda dairelerde daha fazla ışık, daha geniş mekân algısı ve daha geniş manzara sunuyor.

Selenium Ataköy projesinin sosyal olanakları arasında ise çok amaçlı spor salonu, squash salonu, pilates stüdyosu, açık ve kapalı yüzme havuzu ve SPA, kütüphane ve özel sinema odaları yer alıyor.


PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER