Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Dap Teras Kule ve Dap İzmir’de Peşinatsız Ara Ödemesiz Konut Fırsatı!

Dap Teras Kule ve Dap İzmir’de Peşinatsız Ara Ödemesiz Konut Fırsatı!

31 Temmuz 2018 Salı, 13:46:47
Dap Teras Kule ve Dap İzmir’de Peşinatsız Ara Ödemesiz Konut Fırsatı!
Dap Yapı İstanbul’da Teras Kule ve İzmir’deki Dap İzmir projelerinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor…

Dap Yapı İstanbul’daki Teras Kule projesinde ve İzmir’deki Dap İzmir projelerinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Dap Yapı Teras Kule Kartal projesinde kampanyaya ek olarak 1 yıl kira garantisi de bulunuyor.

DAP Yapı’nın İstanbul’daki bir diğer projesi olan Validebağ Konakları’nda ise tüketiciler için farklı bir pencere aralanıyor. Validebağ Konakları’nda yüzde 5 peşin, vade farksız ödeme imkanının yanı sıra; peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi avantajı sunuluyor.  31 ve 32 katlı iki bloktan oluşan Dap İzmir fiyatları 324 bin TL’den başlıyor.

Dap Yapı, ayrıca Validebağ Konakları’nda ise kampanya kapsamı dışında ayrıca yüzde 5 peşin, vade farksız senetle ödeme imkanı, peşinde yüzde 20 indirim + yüzde 10 KDV indirimi sunuyor. Validebağ özelinde yüzde 18 olan KDV, yüzde 8’e düştüğü için yüzde 10 KDV avantajını sınırlı süre devreye alındı. Örneğin liste fiyatı 1.000.000TL olan bir konutun KDV hariç liste fiyatı 847 bin 457 TL seviyesinde. Bu rakama kampanya kapsamında 152 bin 543 TL’ye denk gelen yüzde 18 KDV yerine 67 bin 796 TL değerinde yüzde 8 KDV ödenebiliyor. İndirim tutarı 85 bin lirayı bulunuyor. Validebağ Korusu’na yürüme mesafesinde yer alan ve Boğaz’a komşu olan Üsküdar’daki Validebağ Konakları, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne 5 dk mesafede konumlanıyor.

SÜRPRİZLERE DEVAM
Yoğun talebi geri çevirmemek adına, peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme kampanyasını devreye aldıkları belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Konut sahibi olmak isteyenler için sürpriz yapmaya devam ediyoruz. Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek, tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattık. Bu çerçevede peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme fırsatı sunuyoruz.” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER