Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Dap Yapı’dan 6 Projede Bayram Ettiren Kampanyası!

Dap Yapı’dan 6 Projede Bayram Ettiren Kampanyası!

13 Haziran 2018 Çarşamba, 15:16:19
Dap Yapı’dan 6 Projede Bayram Ettiren Kampanyası!
Dap Yapı bayrama özel 6 projede kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasında sunulan fırsatlara ek olarak hemen tapu, 40 ay senet veya 1 yıl kira garantisi gibi imkânlarla ev sahibi yapıyor. Dap Yapı Bayram kampanyası İstmarina, Teras Kule, Adam Kule, Dap İzmir, Validebağ Konakarı ve Taksim Petek Residence projelerini kapsıyor…

Dap Yapı Ramazan Bayramı’na özel yeni bir kampanya başlattı. 6 projeyi kapsayan kampanya kapsamında “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasında sunulan fırsatlara ek olarak hemen tapu, 40 ay senet veya 1 yıl kira garantisi gibi imkanlarla ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Dap Yapı bayram kampanyası İstmarina, Teras Kule, Adam Kule ve Taksim Petek Residence projelerini kapsıyor.

Kampanya kapsamındaki projelerde yüzde 50’ye varan fiyat avantajı sunduklarını belirten Dap Yapı Yönetim Kuruul Başkanı Ziya Yılmaz,  “Mevcut kampanyaya ek olarak farklı fırsatlar sunuyoruz. Çünkü ülkemize ve ekonomimize güveniyoruz” dedi.
Satış ofislerinin Ramazan Bayramı boyunca açık olacağını belirten Yılmaz, tüketicileri bayramda satış ofislerimize bekliyoruz diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER