Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

3S Firuze Konakları Avcılar’da Yüzde 20 İndirim Fırsatı!

3S Firuze Konakları Avcılar’da Yüzde 20 İndirim Fırsatı!

24 Mayıs 2018 Perşembe, 13:49:00
3S Firuze Konakları Avcılar’da Yüzde 20 İndirim Fırsatı!
3S Firuze Konakları projesinde peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim sunuluyor. Projede ayrıca şirket bünyesinde 48 ay aya kadar vade farksız taksit de yapılıyor. 3S Firuze Konakları projesinde teslimlerin Eylül ayında başlaması planlanıyor…

3S Kale tarafından İstanbul Avrupa Yakası Avcılar’da hayata geçirilen 3S Firuze Konakları projesi de yüzde 20 indirim kampanyasına katıldı. Projede kampanya kapsamında peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirimin yanı sıra şirket bünyesinde 48 aya kadar özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. 3S Firuze Konakları projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

EYLÜL’DE YAŞAM BAŞLIYOR
Eylül 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan 3S Firuze Konakları projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Kanal İstanbul gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER