Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Bizim Evler Projelerinde Hemen Teslim Daireler Yüzde 20 İndirimle!

Bizim Evler Projelerinde Hemen Teslim Daireler Yüzde 20 İndirimle!

18 Mayıs 2018 Cuma, 17:26:31
 Bizim Evler Projelerinde Hemen Teslim Daireler Yüzde 20 İndirimle!
Konutta yüzde 20 indirim kampanyasına İhlas Yapı da Bizim Evler projeleri ile katıldı. Bizim Evler projelerinde yüzde 20 indirime ek olarak 120 ay yüzde 0,98 faizle taksit imkanı da sunuluyor…

Konutta yüzde 20 indirim kampanyasına katılım giderek artıyor. İhlas Yapı da Bizim Evler projeleri ile kampanyaya dahil olduğunu duyurdu. Konut teslimleri hemen yapılan Bizim Evler projesinde yüzde 20 indirime ek olarak 120 ay yüzde 0,98 faizle taksit imkanı dasunuluyor.

Kanal İstanbul’a komşu Bizim Evler projeleri ile dev konut seferberliğine katılan şirket, KDV, tapu harcı ve vade oranı indirimine ilaveten Bizim Evler projelerinde yüzde 20 fiyat avantajının yanı sıra 120 ay 0.98 vade oranı ile teslime hazır daireleri konut alıcılarına sunuyor.

Konut teslimleri hemen yapılan Bizim Evler projesinde 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Bizim Evler fiyatları KDV, tapu masrafları dahil anahtar teslim 499 bin TL’den başlıyor.

Bizim Evler Ispartakule;  Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yollarına, Metro Ispartakule istasyonu’na, bu yıl hizmete girecek Halkalı-Gebze hızlı tren hattıyla  hizmet verecek Ispartakule tren istasyonu’na, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü ile en son Kanal İstanbul gibi dev projelere komşu olması ile öne çıkıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER