Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Alya Penta ve Alya Grandis’te Yüzde 20 İndirim!

Alya Penta ve Alya Grandis’te Yüzde 20 İndirim!

17 Mayıs 2018 Perşembe, 13:54:16
Alya Penta ve Alya Grandis’te Yüzde 20 İndirim!
Akkuş Grup, konutta yüzde 20 indirim kampanyasına iki proje ile katıldı. Kampanya kapsamında Alya Penta ve Alya Grandis projelerinde yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşin, yüzde 0,98 faizle taksit imkanı sunuluyor…

GYODER, KONUTDER VE İNDER işbirliği ile başlatılan “Konutta yüzde 20 indirim kampanyası”na destek gelmeye devam ediyor. Akkuş Grup da iki proje ile kampanyaya katıldı.

Kampanya kapsamında Alya Penta ve Alya Grandis projelerinde yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşin yüzde 0,98 faizle taksit imkanı sunuluyor.

Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Ülkenin menfaatleri uğruna 41 firma karlarını bu kampanyayla birlikte sıfırlamayı göze aldı. Biz de satışı süren projelerimizle bu kampanyaya katıldık. Hatta Boss4 Gayrimenkul ve İnşaat şirketi çatısı altında, lansmanını Ocak ayında yaptığımız Alya Grandis’te fiyatlar, konut alıcısı için yeniden lansman avantajlarını yakalamış oldu.” dedi.

ALYA GRANDİS’TE METREKARESİ 4 BİN 500 TL
Alya Grandis projesi Beylikdüzü’nde Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde inşa ediliyor. Toplam 100 konuttan oluşan Alya Grandis Beylikdüzü fiyatları kampanya kapsamında 15 Haziran’a kadar metrekaresi 4 bin 400 TL olacak. 100 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Alya Grandis projesinde teslimlerin 24 ay içinde yapılması planlanıyor.

ALYA PENTA'DA HEMEN TESLİM KONUTLAR 4 BİN 250 TL

Alya Penta projesi Beylikdüzü’nde Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde yükseliyor. Konut teslimleri hemen yapılan Alya Penta Beylikdüzü fiyatları metrekare bazında 4 bin 250 TL’den başlıyor.

Her iki projede de yüzde 5 peşinat uygulaması geçerliliğini korurken, banka kredili alımlarda konut kredi faizleri 120 ay vadede yüzde 1’in altına çekildi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER