Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Sur Yapı 12 Projede Yüzde 20 İndirim Yapıyor!

Sur Yapı 12 Projede Yüzde 20 İndirim Yapıyor!

17 Mayıs 2018 Perşembe, 10:31:34
Sur Yapı 12 Projede Yüzde 20 İndirim Yapıyor!
Konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Sur Yapı 12 projesi ile katıldı. Fiyatlar 214 bin TL’den başlıyor. Yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinatla 12 projede konut sahibi olma fırsatı sunuluyor….

GYODER, İNDER VE KONUTDER işbirliği ile düzenlenen konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Sur Yapı 12 projesi ile katıldı.  15 Haziran’a kadar devam edecek olan kampanya İstanbul'daki Bahçeyaka Ispartakule, Semt Bahçekent, Topkapı Evleri, Tempo City, Excellence Koşuyolu, YeşilMavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Lavender Sancaktepe, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Şehir Konakları ile Bursa Nilüfer'deki Marka Rezidans projelerini kapsıyor.

Sur Yapı bu projelerinde peşin ve 0,98 faizli konut kredili satışlarda mevcut liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uyguluyor. Ayrıca yine kampanya kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeniyor. Altıncı ayda yüzde 15, 12, 24 ve 36. aylarda ise yüzde 10 vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme yapılıyor. 30 gün sürecek kampanya boyunca fiyat artışı olmayacağı garantisi veriliyor.

Yüzde 20 indirim kampanyasının yanı sıra farklı ödeme seçenekleri de sunan Sur Yapı, kampanyaya ek olarak yüzde 5 peşinat verildiğinde şirket bünyesinde vade farksız taksit yapılıyor. Buna göre yüzde 5 peşinat ödemesi ve vade farksız Sur Yapı bünyesinde gerçekleştirilecek ara ödemeler sonrasında kalan bakiye yüzde 0,98 vade oranı ile 120 ay banka kredili olarak ödenebiliyor. Taksitler bin 500 TL'den başlıyor.

FİYATLAR 214 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Sur Yapı projelerinde fiyatları 214 bin TL’den başlıyor. Kampanya kapsamında konut, ofis ve ticari üniteler de yer alıyor.

FIRSAT ÜSTÜNE FIRSAT
Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, 30 gün için çok cazip fırsatların üst üste geldiğini belirterek, "Özellikle gençlerin ve yeni evlilerin 214 bin TL fiyattan başlayan dairelerimizi yüzde 20 indirimli ve yüzde 5 peşinatla alma fırsatını değerlendirmelerini istiyoruz." dedi.

Adeta 40 yılda bir olacak fırsatların üst üste geldiğini ifade eden Elmas, Ramazan ayının konut sektörüne de bereket getirdiğini söyledi.

BAHAR HAVASI BAŞLADI
KDV ve harç indirimlerinden sonra konut kredisi faiz oranlarının yüzde 1'in altına, yüzde 0,98'e düşürüldüğünü kaydeden Elmas, "Bunu, yüzde 20 indirim kampanyası takip etti ve bahar havası başladı. 30 gün için çok cazip fırsatlar üst üste geldi. Özellikle gençleri ve yeni evlileri, 214 bin liradan başlayan dairelerimizi kampanya dahilinde sunduğumuz fırsatlardan yararlanarak konut almaya davet ediyoruz. Böylece talebi tabana yaymak istiyoruz” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER