Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Anneler Günü Konut Kampanyaları 2018!

Anneler Günü Konut Kampanyaları 2018!

08 Mayıs 2018 Salı, 14:04:41
Anneler Günü Konut Kampanyaları 2018!
Konut yatırımcıları her yıl olduğu gibi bu sene de anneleri unutmadı. Firmalar Anneler Günü’ne özel düzenledikleri kampanyalarla uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmaya davet ediyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

13 Mayıs Pazar günü Anneler Günü.  Tüm sektör ekonomiye hareket getirmesi beklenen Anneler Günü’ne haftalar önceden hazırlanmaya başladı. Adeta havada karada her yerde Anneler Günü’ne özel kampanyalar düzenleniyor. Konut yatırımcıları da her sene olduğu gibi bu yıl da anneleri unutmadı.  Anneler Günün’ne özel düzenledikleri kampanyalarla uygun fiyata ve cazip ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmaya davet ediyor.

BANU EVLER BEŞTAŞ HEDİYE EDİYOR
Banu Evler Ispartakule 2 projesinde Anneler Günü konut kampanyası 2018 kapsamında projeden konut alan herkese beştaş yüzük hediye ediyor. Küçükçekmece-Sazlıdere-Durusu koridorunda hayata geçirilen Banu Evler Ispartakule 2 projesinde Anneler günü konut kampanyası Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak.

 

AHES MİSAL İSTANBUL 100 DAİREDE YÜZDE 5 İNDİRİM YAPIYOR
Ahes Misal İstanbul projesinde Anneler Günü’ne özel 100 daire için yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı’nda kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Ahes Misal İstanbul projesinde ayda 3 bin TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor. Projede büyüklükleri 65 metrekare ile 171 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konu  t seçenekleri yer alıyor.

SİNPAŞ’TAN 20 BİN TL İNDİRİM
Sinpaş GYO Anneler Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile Sinpaş projelerinde 20 bin TL’ye varan indirim yapıyor. Kampanya, İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’deki projelerde geçerli oluyor. 13 Mayıs’a kadar geçerli olan Sinpaş Anneler Günü kampanyası kapsamında bu projelerden konut alanlara 20 bin TL’ye varan indirim yapılıyor.

TAM PENDİK’TE YÜZDE 5 İNDİRİM
Tam Pendik projesinde Anneler Günü kampanyası kapsamında yüzde 5 indirim yapılıyor. Metrekare birim fiyatları 3 bin 900 TL’den başlayan Tam Pendik projesinde yüzde 20 peşin kalanı 36 ay 0 faizle ya da yüzde 5 peşin kalan teslimde ödeme imkanı sunuluyor. Bunlara ek olarak Anneler Günü kampanyası kapsamında yüzde 5 indirim yapılıyor. Kampanya 31 Mayıs’a kadar devam edecek.

 
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER