Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Sur Yapı Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası İle Peşin Fiyatına Taksitle Ev

Sur Yapı Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası İle Peşin Fiyatına Taksitle Ev

22 Mart 2018 Perşembe, 14:17:59
Sur Yapı Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası İle Peşin Fiyatına Taksitle Ev
Sur Yapı “Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası” başlattı. Peşin fiyatına taksitle ev sahibi yapan kampanya İstanbul ve Bursa’da olmak üzere toplam 12 projeyi kapsıyor. Detaylar haberimizde…

Sur Yapı yeni bir kampanyaya start verdi. Sur Yapı “Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası” başladı. 30 Nisan 2018’e kadar geçerli olan Sur Yapı Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası,  Koşuyolu’nda Excellence, Topkapı’da Topkapı Evleri, Kağıthane’de Tempo City, Maltepe’de Yeşilmavi, Ümraniye’de Şehir Konakları,  Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Ispartakule’de Bahçeyaka, Bahçekent’te Semt Bahçekent, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projelerini kapsıyor.

PEŞİN FİYATINA TAKSİTLE EV
Sur Yapı Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası kapsamında peşin fiyatına taksitle konut sahibi olunabiliyor.  Buna göre yüzde 35 peşinat veriliyor, Sur Yapı bu kampanya ile sektörde bir ilke imza atarak peşin fiyatına vadeli satışları başlattı.  Kampanya kapsamında % 35 peşinat alınıyor. 6. ay da yüzde 15,  12, 24 ve 36’ıncı aylarda yüzde 7 vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme alınıyor. Kalan tutarı ise Sur Yapı bünyesinde 48 sabit vade farksız taksite bölünüyor.

SUR YAPI NESİLLER BOYU YATIRIM KAMPANYASI KAPSAMINDAKİ PROJELER VE FİYATLARI

EXCELENCE KOŞUYOLU FİYATLARI 856 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Excellence Koşuyolu, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleriyle Koşuyolu’nda inşa ediliyor.Sur Yapı Excelence Koşuyolu fiyatları 856 bin TL’den başlıyor.

TOPKAPI EVLERİ’NDE 435 bin TL
İstanbul’un tarihi merkezlerinden biri olan Topkapı’da yükselen Sur Yapı Topkapı Evleri 3 ile 11 kat arasında değişen 8 bloktan oluşuyor. Proje, 49 ile 456 metrekare aralığında 56 farklı daire tipi yer alıyor. Sur Yapı Topkapı Evleri projesinde bulunan 29 ticari alanın büyüklüğü ise 38 ile 760 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

TEMPO CİTY’DE 562 BİN TL’YE 1+1
Tempo City projesi Maslak’ta konumlanıyor. Projede büyüklükleri 61 ve 193 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Sur Yapı Tempo City fiyatları 562 bin TL’den başlıyor.

SUR YAPI YEŞİLMAVİ MALTEPE’DE 392 BİN TL
Sur Yapı Yeşilmavi Maltepe projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Sur Yapı Yeşilmavi Maltepe fiyatları 392 bin TL’den başlıyor.

ŞEHİR KONAKLARI’NDA 400 BİN TL
Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları 400 bin TL’den başlıyor. Ümraniye’de konumlanan Sur Yapı Şehir Konakları projesi Üsküdar-Çekmeköy metro hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor.

MUHİT SANCAKTEPE’DE 375 BİN TL
Sancaktepe’de konumlanan Sur Yapı Muhit Sancaktepe fiyatları 375 bin TL’den başlıyor. Projede büyüklükleri 68 metrekare ile 486 metrekare arasında değişen konut seçenekleri yer alıyor.

LAVENDER SANCAKTEPE’DE 360 TL
Sancaktepe’de yer alan Sur Yapı Lavender fiyatları 360 bin TL’den başlıyor. Proje Çekmeköy-Sancaktepe metrosuna, TEM’e, Kuzey Marmara Otoyulu'na, hızlı tren hattına ve 3. Köprü Paşaköy gişelerine de komşu konumda yer alıyor.

BAHÇEYAKA’DA 290 BİN TL
Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule’de yer alıyor. Sur Yapı Bahçeyaka fiyatları 290 bin TL’den başlıyor.

GÖLBAHÇE EVLERİ’NDE 330 BİN TL
Ataşaher’e 10 dakikalık mesafede konumlanan Gölbahçe Evleri fiyatları 330 bin TL’den başlıyor. 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla avantaj sunan proje ayrıca, 100 dönümlük üniversite alanının yanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alıyor.

İLKBAHAR’DA 360 BİN TL
Sur Yapı İlkbahar projesi Sultanbeyli’de yer alıyor. Sur Yapı ilkbahar fiyatları 330 bin TL’den başlıyor.

MARKA REZİDANS’TA 530 BİN TL
Sur Yapı Marka Rezidans Bursa Nilüfer’de yer alıyor. Marka Rezidans’ta fiyatları 530 bin TL’den başlıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER