Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Avangart İstanbul Seyrantepe Görücüye Çıktı

Avangart İstanbul Seyrantepe Görücüye Çıktı

20 Şubat 2018 Salı, 14:00:20
Avangart İstanbul Seyrantepe Görücüye Çıktı
Seyrantepe’de yükselen Avangart İstanbul projesi görücüye çıktı. Projede 84 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından Seyrantepe’de hayata geçirilen Avangart İstanbul projesinin lansmanı yapıldı.

36 bin 750 metrekare alan üzerinde yükselen Avangart İstanbul Seyrantepe projesi 5 ve 17 katlı 11 bloktan meydana geliyor.

Toplam 935 adet konuttan oluşan Avangart İstanbul projesinde büyüklükleri 45 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

84 AY SIFIR FAİZLE

Avangart İstanbul fiyatları 400 bin TL’den başlıyor.  84 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabilen projede farklı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Aralık 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan projede konutların yanı sıra 18 adet de cadde mağaza yer alıyor.
Projenin sosyal olanakları arasında ise, yüzme havuzu, Türk hamamı, cafe, restoran, fitnesss salonu, sauna, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları yer alıyor.

Projenin lansman öncesi yüzde 10’unun satıldığına dikkat çeken Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, “Genelde lansman öncesi satış yüzde 25’i bulurdu fakat gerek bölgedeki arz fazlalığı gerekse de piyasanın durumundan dolayı yüzde 10 satış yaptık. 84 ay 0 faiz kampanyası ile hızlı bir satış yapacağımızı düşünüyorum. Satış ofislerimiz şimdiden hareketlenmeye başladı” dedi.

BÖLGENİN TEK KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ
Avangart İstanbul projesinin bölgenin tek kentsel dönüşüm projesi olduğuna dikkat çeken emlak konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, “ O bölgedeki tek kentsel dönüşüm projesi diyebiliriz. Burada mevcutta gecekondular vardı. Hem o gecekondu sahiplerine konutlar üretiyoruz hem de bunun dışında 935 adet konut üretiyoruz.  Proje oldukça güzel bir lokasyonda, Seyrantepe Stadı’nın yanıbaşında. Ulaşım anlamında merkezi bir proje.  Gelecek vaat eden bir proje. Bize bu projeden 1 milyar 300 milyon TL satış toplam geliri ve 637 milyon TL’ de şirket payı toplam geliri taahhüt edildi” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER