Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

DKY İnşaat’tan Sevgililer Günü Kampanyası

DKY İnşaat’tan Sevgililer Günü Kampanyası

14 Şubat 2018 Çarşamba, 11:06:32
DKY İnşaat’tan Sevgililer Günü Kampanyası
DKY İnşaat, Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattı. “Ev”lenelim kampanyası kapsamında DKY Sahil ve Lokum Evler’de yüzde 5 indirim yapılıyor…

DKY İnşaat, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattı. “Ev”lenelim kampanyası kapsamında DKY Sahil ve Lokum Evler projesinde yüzde 5 indirim yapılıyor. Kampanya 12-18 Şubat tarihleri arasında geçerli.

DKY, DKY Sahil ve Lokum Evler projeleri için Ev’lenelim Kampanyası ile 12-18 Şubat tarihleri arasında 120 ay vade, 0,99 vade farkı veya 36 ay vade, 0 faiz seçenekleri sunuyor. Ayrıca Sevgililer Günü’ne özel olarak DKY satış ofislerinde yüzde 5 özel indirim ile ev sahibi olmak mümkün.

TESLİME KADAR KİRA DESTEĞİ
Tuzla’da yükselen Lokum Evler fiyat listesi şöyle;  1+1’ler 230 bin TL’den, 2+1’ler 368 bin TL’den, 3+1’ler 468 bin TL’den başlıyor. Hiç peşinatsız konut sahibi olunabilen DKY İnşaat Lokum Evler projesinde ayrıca ev sahiplerine anahtar teslimine kadar kira desteği de sağlanıyor.

Kartal’da yükselen DKY Sahil’de, 2+1.5 daireden 4+1.5’e kadar 10 ayrı tipte 138 daire bulunuyor. DKY Sahil fiyatları 795 bin TL’den başlıyor.  Projede Şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği ‘ekopratik ödeme sistemi’ de devam ediyor. Bu sisteme göre DKY müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını oluşturabiliyor. DKY Sahil Kartal projesinde teslimlerin 2020’de yapılması planlanıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER