Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Babacan’dan Ev Alan İlk 5 Kişiye Araba Hediye

Babacan’dan Ev Alan İlk 5 Kişiye Araba Hediye

28 Aralık 2017 Perşembe, 11:59:13
 Babacan’dan Ev Alan İlk 5 Kişiye Araba Hediye
Babacan Holding, yılbaşına özel düzenledikleri kampanya kapsamında dört projelerinden ev alan ilk 5 kişiye son model araç hediye ediyor….

Babacan Holding yılbaşına özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’, ‘Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ projelerinden konut alan ilk 5 kişiye bir y ıl süreyle lüks araç kiralanıyor.

Yeni yıl kampanyasının detayları hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “2018 yılının bu ilk kampanyasından faydalanarak konut sahibi olmak isteyenler ellerini çabuk tutmalı bu fırsatı kaçırmamalı. “dedi.

Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 karayolu yakınında konumlanan ‘Babacan Port Royal fiyatları 279 bin TL’den başlıyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Babacan Premium fiyatları 269 bin TL’den başlıyor. Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanan projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Hemen teslim durumda olan Babacan Palace projesinde  248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı suit daireler yer alıyor. Projede fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor.

Basın Ekspres bölgesinde hayata geçirilen otel konforunda rezidans konseptine sahip Prime Suites, 4.500 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede farklı alan büyüklüklerine sahip toplam 142 daire bulunuyor. Prime Suites projesinden satın aldığı daireleri, isterse otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebiliyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER