Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Ege Yapı’dan Yeni Yılda Konut Alana Seyahat Çeki Hediye

Ege Yapı’dan Yeni Yılda Konut Alana Seyahat Çeki Hediye

22 Aralık 2017 Cuma, 10:17:51
 Ege Yapı’dan Yeni Yılda Konut Alana Seyahat Çeki Hediye
Ege Yapı, Batışehir ve Kordon İstanbul projelerinden daire alanlara 42 bin TL’ye varan ve dünyanın her yerinde kullanılabilen Etstur seyahat çeki hediye ediyor….

Ege Yapı, yeni yıla özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Ege Yapı’nın Batışehir ve Kordon İstanbul projelerinden konut satın alanlar alanlara 42 bin TL’ye varan ve dünyanın her yerinde kullanılabilen Etstur seyahat çeki kazanıyor.

Ege Yapı’nın Batışehir projesinden 2 bin 450 TL’den başlayan taksitlerle ya da Kordon İstanbul projesinden 10 bin TL peşin ve 0,79 vade farkı ya da 60 ay 0 faiz imkanıyla ev sahibi olanlara, dünyanın her yerinde geçerli olacak 42 bin  TL’ye varan “Etstur Seyahat Çeki” hediye edilecek.

BATIŞEHİR’DE HİÇ PEŞİNATSIZ 2 BİN 450 TL TAKSİTLE
Bağcılar’da 108 bin metrekare alan üzerinde yükselen Batışehir projesinde stüdyodan 5+1 dublekse kadar farklı konut seçneekleri yer alıyor. hiç peşinatsız ayda 2 bin 450 TL taksitle konut sahibi olunabilen Batışehir projesinde ödeler ise 2019’da başlıyor.

KORDON İSTANBUL’DA 60 AY 0 FAİZLE
Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e 2 dakika, Havaray ve metroya yürüme mesafesinde yükselen Kordon İstanbul projesinde 10 bin TL peşin 60 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor. Projede 0,79 faiz oranı ile kredi de kullanılabiliyor.  Zengin sosyal olanakları ile dikkat çeken Kordon İstanbul projesinde hobi odaları, misafir odası, müzik stüdyosu, sanat atölyesi, özel sinema salonu, kütüphane, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER