Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’de Yılsonu Kampanyası

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’de Yılsonu Kampanyası

01 Aralık 2017 Cuma, 14:52:41
Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’de Yılsonu Kampanyası
Türkerler, Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projesinde yılsonuna özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında düşük peşinat vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor…

Türkerler Holding, Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projesinde yılsonuna özel iki yeni kampanya başlattı. Kampanya kapsamında yüzde 15 peşin 84 ay vadeyle konut sahibi olunabiliyor.

Buna göre yüzde 15 peşin veriliyor, yüzde 15 bir yıl sonra ödeniyor kalan konut bedeli ise 7 yıl taksitlendiriliyor. Bir diğer ödeme seçeneğine göre ise yüzde 30 peşinat veriliyor kalan yüzde 70 ise 60 ay 0 faizle taksitlendiriliyor. Yüzde 5 peşinat verildiğinde ise 36 ay vade yapılıyor.

MAHALL ANKARA’DA IŞIKLAR YANMAYA BAŞLADI
Mahall Ankara projesi Eskişehir Yolu üzerinde yer alıyor. inşaatı tamamlanan ve teslim edilmeye başlayan Mahall Ankara projesinde 315 adet ofis, 191 adet home ofis, 268 adet konut, Divan ayrıcalığı ile 82 adet residance ve 64 adet mağaza yer alıyor.

Mahall Bomonti İzmir, tarihi Bomonti arazisinde yükseliyor. Karma konseptte tasarlanan projede konut, ofis, AVM yer alıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER