Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Konutta İade Dönemi Başlıyor

Konutta İade Dönemi Başlıyor

09 Kasım 2017 Perşembe, 11:57:09
Konutta İade Dönemi Başlıyor
Acarlar, “Konutta iade modeli” başlattı. Buna göre Acar Blu projesinde konut alanlar dilerlerse 5 yıl sonra paralarını geri alarak evlerini iade edebilecekler..

Acarlar Şirketler Topluluğu; “Konutta İade Modeli (KİM)” başlatıyor. Buna göre Beykoz Acarkent’e komşu Acar Blu projesinde konut alanlar dilerlerse 5 yıl sonra paralarını geri alarak evlerini iade edebilecekler.

Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erdinç Acar, AcarBlu projesine duydukları güvenden ve yarım asırlık iş tecrübelerinden yola çıkarak geliştirdikleri Konutta İade Modeli(KİM) ile Acar Blu projesinde 5 sene sonra evi iade etmek isteyenlere parasını geri ödeme garantisi verdiklerini söyledi.

KİM modeli ile anapara korumalı bir modeli Türkiye ile buluşturduklarını söyleyen Erdinç, Acar Blu ile başlattığımız Konutta iade Modeli’nin sektöre yeni bir soluk, projemizden ev alanlara da daha çok güven ve özgürlük getireceğine inanıyoruz.” dedi.

Acar Blue projesi toplam 240 konuttan oluşuyor. 3+1 konutların yer aldığı Acar Blu Beykoz projesinde iki farklı ödeme seçeneği sunuluyor.

AcarBlu’ya dilerseniz USD bazında yüzde 35 peşin ödeme ve şirket bünyesinde faizsiz 60 ay eşit taksitle ödeme imkanı veya dilerseniz TL cinsinden yüzde 50 peşin şirket bünyesinde faizsiz 36 ay eşit taksitle sahip olma imkanı sunuluyor.

Acar Blu’da; 360 derece kesintisiz yeşil doğa, Boğaz ve Karadeniz manzarası bulunan 24 katlı ikiz kulelerde toplam 240 daire bulunuyor. Proje ağırlıklı aile yaşamına uygun 3+1 dairelerden oluşurken, Acar Blu sakinlerinin kullanımına özel bin 200 üyeye hizmet verebilecek kapasitede fitness salonu, spa ve yaşam merkezi, restoran, çocuk oyun parkı, 4 bin metrekare peyzajlı bahçe, açık alanda tartan pistli yürüyüş parkuru, evcil hayvan parkı dahil, dairelerden sadece asansöre binerek ulaşılabilen daha birçok yaşama alanı sunuluyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 08 Nisan 2018 Pazar, 11:14 KİM nasıl işleyecek. Ayrıntı verir misiniz? CEVAPLA
DİĞER HABERLER