Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Kordon İstanbul’da Yüzde 5 Peşinatla Şimdi Al 2019’da Ödemeye Başla

Kordon İstanbul’da Yüzde 5 Peşinatla Şimdi Al 2019’da Ödemeye Başla

27 Ekim 2017 Cuma, 11:25:08
Kordon İstanbul’da Yüzde 5 Peşinatla Şimdi Al 2019’da Ödemeye Başla
Ege Yapı Kordon İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında Kordon İstanbul’dan “yüzde 5 peşin, 2019’da ilk ödeme fırsatı” ya da “60 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor…

Ege Yapı tarafından Kağıthane’de hayata geçirilen Kordon İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında Kordon İstanbul’dan “yüzde 5 peşin, 2019’da ilk ödeme fırsatı” ya da “60 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor.

Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e 2 dakika, havaray ve metroya yürüme mesafesinde, suyun kıyısındaki konumlanan Kordon İstanbul Ege Yapı projesi 10 blokta toplam 559 konuttan oluşuyor.

Büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alan Ege Yapı Kordon İstanbul projesinde konutların yanı sıra 55 adet de ticari ünite yer alıyor.

820 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Kordon İstanbul Kağıthane projesinde teslimlerin 2019 sonunda yapılması planlanıyor.

Kordon İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise; yürüyüş yolları, zen, renk ve aromatik bahçeler, yoga alanları, açık hava sineması, şömineli oturma alanları, açık hava spor alanları, sauna, buhar banyosu, hamam, fitness salonu, pilates, kapalı yüzme havuzu, karaoke odası, misafir odası, çocuk oyun kulübü, müzik odası, özel sinema salonu, hobi odaları yer alıyor.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Kağıthane’nin her geçen gün değeri artan bir lokasyon olduğunu söyledi. Kabadayı, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklanan Sadabad Deresi Renovasyon Projesi’nin tamamlanmasıyla Eyüp ve Sarıyer’deki ormanlar, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile bulaşacak ve yemyeşil bir ekolojik alana dönüşecek. Kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla,  suyun kıyısında 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridora sahip olacak. Dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası da olacak olan bu bölge dekovil hattı, metro ve havaray hatlarının yanı sıra E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşım imkânlarıyla aktif yaşamın merkezi haline gelecek” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 07 Kasım 2017 Salı, 22:57 Bilgi almak istiyorum CEVAPLA
DİĞER HABERLER