Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Nivo Ataköy Şimdi Al 2019’da Öde Kampanyasıyla Görücüye Çıktı

Nivo Ataköy Şimdi Al 2019’da Öde Kampanyasıyla Görücüye Çıktı

12 Ekim 2017 Perşembe, 15:41:58
Nivo Ataköy Şimdi Al 2019’da Öde Kampanyasıyla Görücüye Çıktı
Nivo Ataköy projesi görücüye çıktı. 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projede şimdi alıyorsunuz ödemeye ise 2019’da başlıyorsunuz…

Cathay Group ve  Körfez sermayeli Liderlik Development ortaklığında hayata geçirilen  Nivo Ataköy projesi görücüye çıktı.  175 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Nivo Ataköy projesinde yüzde 50 prim vaat ediliyor.

Gold LEED Sertifikasına aday gösterilen proje 17 katlı 2 bloktan oluşuyor. 12 bin 689 metrekare alan üzerinde yükselen projede blokların alt katlarında 3 kat ticari alan, üst katlarda ise 16 kat home/ofis rezidans katları bulunuyor. 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan proje, 314 konut ve 73 adet giriş seviyesinde mağazadan oluşuyor.

Nivo Ataköy projesinde büyüklükleri 52 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Nivo Ataköy fiyatları konutlarda 490 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişirken, ticarilerde ise 1 milyon 100 bin TL ile 10 milyon 900 bin TL arasında değişiyor.


YÜZDE 50 PRİM
Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, “Nivo Ataköy yatırımcıya da kazandıracak. Projemizin bugünden itibaren iki yıllık süreçte en az yüzde 50 prim yapacağını düşünüyoruz. “ dedi.

ŞİMDİ AL 2019’DA ÖDE
Projenin inşaatının başladığını belirten  Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, ''Projemizin temelini attık ve kaba inşaat hızla devam ediyor. İnşaatı yüzde 35 oranında tamamlamış durumdayız. Yatırımcılarımıza çok cazip ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Kampanya kapsamında 2 yıl ödeme erteleme veriyoruz. Evinizi alıyorsunuz ve 2019'da ödemeye başlıyorsunuz.  Ayrıca yüzde 50 kredi desteği seçeneği de var. Nivo Ataköy'de toplam hasılatın 350 milyon doları bulacağını öngörüyoruz. Teslim tarihini 2018 sonu olarak telaffuz ediyoruz ama tüm planlamalarımızı bu tarihten 3 ay önce teslim edecekmiş gibi yaptık.'' dedi.

TÜRKİYE’DE YATIRIMLARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ
Türkiye’nin hızla büyüdüğüne dikkat çeken Liderlik Development Genel Müdürü Mounis Akkad, “Türkiye, yükselen bir yıldız… İstanbul da tarihten günümüze bir inanç coğrafyasının başkenti… Çok uzak ülkelere kadar insanların gönül bağını hala canlı tuttuğu bir kent burası. Dünyanın en güzel şehrinde, İstanbul'da, iş yapan ve yaşayan bir yabancı yatırımcı olarak daha iyi yaşamaya dair işler yapabilmek harika bir duygu. Buradaki yatırımcı iklimi sadece Körfez ülkelerinden iş adamlarını değil tüm coğrafyalardan insanları cezbediyor Liderlik Development olarak Türk ortaklarımızla birlikte Türkiye yatırımlarımızı sürdürmeyi planlıyoruz” dedi. Ve uluslararası yatırımcılara seslendi: ‘‘Türkiye çok şey vaat ediyor. Bu şansı kaçırmayın!’’

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER