Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Sky Residence’ın Son Kulesi Satışta! 0 Peşinatla Şimdi Al 2019’da Öde!

Sky Residence’ın Son Kulesi Satışta! 0 Peşinatla Şimdi Al 2019’da Öde!

26 Eylül 2017 Salı, 11:23:17
Sky Residence’ın Son Kulesi Satışta! 0 Peşinatla Şimdi Al 2019’da Öde!
Sky Residence projesinin son kulesi satışa çıktı. Projeden hiç peşinatsız konut sahibi olunabiliyor. Taksit ödemeleri ise 2019’da başlıyor…

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de hayata geçirilen Sky Residence projesin son kulesi satışa çıktı. Hiç peşinatsız konut sahibi olunabilen projede taksit ödemeleri ise 2019’da başlıyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri sunulan Sky Residence fiyatları 1 milyon 75 bin TL'den başlıyor.

Projede açık kapalı yüzme havuzu, concierge hizmetleri, güvenlik, otopark, fitness salonu, çocuk oyun alanları, sauna gibi birçok imkan bulunuyor.Havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü ve ana yollara yakınlığı ile çatısı altında yaklaşık 15 bin kişiyi buluşturan ve yatırım değeri her geçen gün artan Eroğlu Skyland İstanbul, Seyrantepe Türk Telekom Stadyumu’na komşu bir lokasyonda hayata geçiyor.


Skyland İstanbul’da yer alan Tower, Loft ve Flat ofisler kampanya  dahilinde “0 peşinat, 0 faiz 8 bin 500 TL taksit seçeneğiyle” benzersiz ödeme fırsatı sunuyor.

Modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren, Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getiriyor. Tek katta 190 metrekareden  4 bin 600 metrekareye kadar genislik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Toplam 7 kattan oluşan Flat Ofisler ise tek katta bin 100 metrekare alan sunarken, birleştirilebilir katları ve orman manzarasının yanı sıra Cendere caddesi üzerinden direk giriş imkanı da sağlıyor. 6 bağımsız bölümden oluşan Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da yer alıyor.

2018’in ilk çeyreğinde açılacak Skyland İstanbul bünyesindeki HOM Design Center, Türkiye'nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayacak. 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik özel ürünlerin satışa sunulacağı yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER