Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Koordinat Çayyolu Projesi Emlak Konut GYO İşbirliği İle Yeni Bir Kampanyaya Başlıyor

Koordinat Çayyolu Projesi Emlak Konut GYO İşbirliği İle Yeni Bir Kampanyaya Başlıyor

15 Eylül 2017 Cuma, 11:00:34
Koordinat Çayyolu Projesi Emlak Konut GYO İşbirliği İle Yeni Bir Kampanyaya Başlıyor
Ankara’da yükselen Koordinat Çayyolu projesi Emlak Konut GYO işbirliği ile yeni bir kampanyaya başlıyor.15 Eylül’den itibaren başlayan Emlak Konut GYO İşbirliği kampanyası 31 Ekim 2017’de sona eriyor. Yeni kampanyada yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. İlk taksit ödemesi ise Ocak 2019’da başlıyor...

Koordinat Çayyolu projesi emlak konut GYO güvencesiyle YP İnşaat tarafından Ankara Çayyolu’nda 30 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.


YP İnşaat  Ankara’nın en popüler projelerinden Koordinat Çayyolu’nda, 15 Eylül’den itibaren emlak konut GYO işbirliği ile yeni bir kampanyaya başlayacağını duyurdu. 31 Ekim 2017’de sona erecek yeni kampanyada peşinat yüzde 5’e çekilirken, ilk taksit ödemesi  ise Ocak 2019’da başlıyor.


Başkent Ankara’da hayata geçirdikleri  Koordinat Çayyolu projesiyle Ankaralıların ilgisi çekmeyi başaran YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Emlak Konut ile işbirliklerinin ise projeye çok sayıda artı değer kattığını ifade etti.

Osman Cem Çankaya, Emlak Konut tarafından düzenlenen cazip kampanyanın da etkisiyle dairelerin önemli bölümünün satışını gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi:


“Emlak Konut bu yıl sonu yaklaşırken yine konut talebini artıracak yeni bir kampanya başlatıyor. Doğrudan devlete borçlanma sistemi ile kurgulanan kampanyada, 15 Eylül itibariyle peşinat yüzde 5’e çekilirken, ilk taksit ödemeleri de Ocak 2019’da gerçekleştirilecek şekilde planlandı. Ayrıca bu süreç içerisinde 60 ay yüzde 0 faizle devlete borçlanma sistemi ile geçerli kampanyamız da devam edecek. Çok sayıda olanağı bünyesinde barındıran nezih bir projeden konut almak isteyenler için kampanyamız Ekim ayı sonuna kadar devam edecek. Alıcıların kampanyaya ilgisi ile Koordinat Çayyolu’nda konut stoğumuzun önemli ölçüde tamamlanacağını öngörüyoruz.” dedi.


Modern mimarisiyle dikkat çeken Koordinat Çayyolu projesi 427 konuttan meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor. Koordinat Çayyolu projesi modern mimarisi , merkezi konumu ve sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER