Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Konutta Kaçırılmayacak Kampanyalar

Konutta Kaçırılmayacak Kampanyalar

12 Eylül 2017 Salı, 14:46:11
Konutta Kaçırılmayacak Kampanyalar
Yaz sezonunu durgun geçiren inşaat sektörü Eylül ayına hızlı giriş yaptı. Şirketler birbirinden iddialı kampanyalarla yeni sezonu açtı…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


İnşaat sektörü durgun geçen yaz sezonunun ardından Eylül ayında adeta atağa kalktı. Bir taraftan yeni konut projelerini görücüye çıkarmaya hazırlanan şirketler diğer taraftan da birbirinden iddialı kampanyalarla konut yatırımcılarının dikkatlerini çekmeye çalışıyor.


Özellikle “konutta üçüncü seferlik” olarak lanse edilen “Şimdi al 2019’da öde” kampanyasının sektöre büyük bir ivme katması bekleniyor.  Bunun yanı sıra şirketler yine, “vade farksız taksiz”, “düşük peşinat” ve “indirim” kampanyaları ile adeta konutta sonbahar bereketi yaşatıyor.


600 TL TAKSİTLE “EV”LENDERECEK”
Sur Yapı’nın geçtiğimiz hafta start verdiği “Mutlu Evler Türkiye” kampanyası ile ayda 600 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Sur Yapı ‘‘Mutlu Evler Türkiye’’ kampanyası Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Maltepe’de Yeşilmavi, Koşuyolu’nda Excellence, Kağıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa’da Marka Rezidans projelerini kapsıyor.


HİÇ PEŞİNATSIZ 2 BİN 292 TL TAKSİTLE
Sinpaş’ın Ümraniye’deki yeni projesi Gökorman projesinde hiç peşinatsız ayda 2 bin 292 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Projede ayrıca lansmana özel yüzde 15 indirim yapılıyor. Stüdyodan  4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Sinpaş Gökorman fiyatları ise 314 bin TL’den başlıyor.

ŞİMDİ AL 2019’DA ÖDEMEYE BAŞLA
Babacan Yapı da Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi yapıyor. Üstelik taksitler ise Ocak 2019’da ödenmeye başlıyor. Beylikdüzü Babacan Premium fiyatları 292 bin TL’den, Yeşilköy Babacan Port Royal fiyatları ise 269 bin TL’den başlıyor.


ÖNCE TAŞIN SONRA ÖDE
Kampanyalı konut projeleri arasında yer alan Bizim Evler 7'de evinize hemen taşınıyorsunuz borcunu ise 2019’da ödenme başlıyorsunuz. Bizim Evler 7 projesinde peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim yapılıyor. İhlas Yapı tarafından Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesinde 2+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar ise 465 bin TL’den başlıyor.


RESİM İSTANBUL’DA 30 BİN TL PEŞİN İLE HEMEN TESLİM EV
Sancaktepe’de hayata geçirilen Resim İstanbul projesinde 30 bin TL peşinatla hemen teslim daire sahibi olunabiliyor. Üstelik konut bedelinin kalan tutarı ise Ocak 2019’da ödenmeye başlıyor.


NEF 36 BASINEKSPRES’TE 10 YIL 0.99 FAİZLE TAKSİT
Nef’in Avrupa Yakası’ndaki yeni projesi Nef 36 Basın Ekspres projesinde 10 yıl yüzde 0.99 faizle taksit imkanı sunuluyor. Projede ayrıca 36 ay vade farksız taksit alternatifi de yer alıyor. Nef 36 Basın Ekspres projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar 397 bin TL’den başlıyor.


VİRA İSTANBUL ÖNCE EVLENDİRİYOR
Beylikdüzü’nde yükselen Vira İstanbul projesinde yüzde 20 indiririm yanı sıra taksit erteleme imkanı da sunuluyor. İlk etap teslimlerinin Aralık 2017, ikinci etap teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanan projede evinizi şimdi alıyorsunuz taşındıktan sonra ödemeye başlıyorsunuz. Beylikdüzü Vira İstanbul fiyatları ise 310 bin TL’den başlıyor.


MEVSİM İSTANBUL’DA YÜZDE 1 PEŞİNATLA
Mevsim İstanbul projesi Kağıthane’de yükseliyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Mevsim İstanbul projesinde yüzde 1 peşin 120 ay vade ve yüzde 25 peşin 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Projede 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

KAMPANYALI KONUT PROJELERİNİN TÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER