Anasayfa >

Kampanyalı Konut Projeleri >

Konutta Şimdi Al 2019’da Öde Kampanyası Başlıyor

Konutta Şimdi Al 2019’da Öde Kampanyası Başlıyor

23 Ağustos 2017 Çarşamba, 09:24:04
Konutta Şimdi Al 2019’da Öde Kampanyası Başlıyor
15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan konutta kampanya seferberliğinin üçüncüsü de 15 Eylül’de başlıyor. 15 Kasım’a kadar sürecek kampanya kapsamında bugün ev alan bir müşteri 2019’da ödemeye başlayacak…

15 Temmuz darbe girişiminin ardından emlak Konut GYO öncülüğünde iki kez başlatılan kampanya seferberliğini özel sektör devraldı. Kampanya seferberliğinin üçüncüsünü inşaatçılar yapacak.


15 Eylül-15 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya kapsamında birbirinden cazip fırsatlarla konut sahibi olma imkanı sunulacak.

ŞİMDİ AL 2019'DA ÖDE KAMPANYALI PROJELER İÇİN TIKLAYINIZ


Daha önce iki kez kampanya atağı başlatan inşaatçılar, geçtiğimiz günlerde sektörü şaha kaldırmak için yeniden emlak konut GYO'nun kapısını çaldı. İnşaat sektörünün önde gelen temsilcileri ve Emlak Konut GYO’nun yüklenici firmalarının da katıldığı görüşme sonucu bir heyet oluşturularak çalışmalara başlandı. Kampanya seferberliğinin üçüncüsü olan bu kampanya atağı Emlak Konut çatısı altında olmayacak. Firmalar insiyatif olarak kampanyaya başlayacak.

15 Eylül’de başlayacak olan şimdi kampanya kapsamında yüzde 20 peşin verilecek kalanı ise banka kredisi kullanılacak. Yüzde 20 peşinatın yüzde 5’i ise peşin verilecek kalan yüzde 15 ise taksitlere bölünecek.

ŞİMDİ AL 2019’DA ÖDE
Kampanya kapsamında bugün satın alacağınız bir evin kredi taksitlerini Ocak 2019 itibariyle ödemeye başlayacaksınız. Kullandırılacak konut kredisi faiz oranlarında ise kampanyaya katılacak bankaların baz faiz oranlarının uygulanması kararlaştırıldı. Görüşmeler kapsamında kampanyaya Finansbank, Akbank, Yapı Kredi ve Vakıf Katılım ile anlaşıldı. Edinilen bilgilere göre, bankalarla yapılan görüşmelerin sürdüğü ve birkaç bankanın daha katılım sağlayabileceği öğrenildi.

PEŞİNDE YÜZDE 15 İNDİRİM
Peşin ödemelerde yüzde 15 indirimin uygulanacağı kampanyada, kredi kullanan müşteriye tapular 1 yıl sonra verilecek. Kampanya atağının Emlak Konut önderliğinde başlatılmadığı için firmaların bankalara ödenecek katkı payları sonucu yüklenicilerin satış toplam gelirinin altında kalması halinde Emlak Konut kendi pay oranı dışında katkı sağlamayacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 25 Ağustos 2017 Cuma, 13:11 nerede yapılacak bu konutlar? şartları neler, aylık ödemeleri ne kadar? kaça mal olacak? kaç yılda bitecek? kalitesi? CEVAPLA
DİĞER HABERLER